PERFEKTNÍ PLEŤ POMOCÍ MAKE-UPU

Toužíte po krásné vypnuté a rozjasněné pleti? Nemusíte si pomáhat pomocí různých liftingových krémů, stačí použít ten správný makeup. A ty správné vám ráda v následujícím článku představím. Bude se jednat o kosmetickou značku Astor a Brische.

Toužíte po krásné mladé pleti? Vyzkoušejte omlazující make up Astor Lift Me Up. Díky kombinaci energizujícího séra a rozjasňujícího make–upu budou všelijaké nedokonalosti či známky únavy zakryty! Již při prvním používáním je vidět viditelný rozdíl – pleť vypadá mladší, svěžejší a plná života.  Obsažený Vitamín E napomáhá udržovat pleť stále vitální, kyselina hyaluronová poskytuje maximální hydrataci. Jeho jemná textura se snadno vsákne a nevytváří žádné mapy. Krásný vzhled je zajištěn po celý den.

Aplikujte rovnoměrně na pleť obličeje a krku.

 

Kosmetická značka Astor patří mezi špičku novodobé kosmetiky. Za svou existenci představila mnoho kolekcí, které ženy tvoří krásnější. Kolekce Skin Match představuje unikátní produkty, které dodají vaší pleti dokonale přirozený a rozjasněný vzhled bez viditelné nedokonalosti. Make-up Astor SkinMatch se dokonale přizpůsobuje odstínu vaší pleti. Zakrývá nedostatky, kruhy pod očima. Pleť činí přirozenou a svěží. Obsažená gelová textura vyhlazuje pleť a zanechává ji hydratovanou po celý den. Nevytváří efekty masky. Pleť volně dýchá.

Ideální množství make-upu aplikujte na očištěnou pleť po celém obličeji. Vyvarujte se zasažení přípravku do očí.

Toužíte po krásné omlazené a lehce vzpnuté pleti? Vyzkoušejte liftingový tekutý make-up Brische Lifting. Díky kombinaci energizujícího séra, které poskytne pleti příjemné omlazení a vypnutí, budou všelijaké vaše nedokonalosti, či známky únavy, zakryty! Již pro prvním používáním jsou první rozdíly vidět. Při pravidelném používání vykouzlíte na své pleti nejenom mladý zdravý vzhled, ale také jí bude dodána svěžest a energie. Obsažený Vitamin E napomáhá udržovat pleť stále vitální. Pleti je dodána také hydratace. Svěží mladistvý vzhled je zajištěn po celý den. Vyzkoušejte i další produkty kolekce Lifting španělské kosmetické značky Brische, která svým klientům nabízí jenom to nejlepší.

Aplikujte rovnoměrně na pleť obličeje a krku. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

 

Je jen na vás, který make-up si pořídíte… :) Tyto, ale i jiné make-upy pořídíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice!

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s