ZAMĚŘENO NA KOREKTORY – KOREKČNÍ TYČINKA NEBO KOREKTOR V APLIKAČNÍM PERU?

Určitě to znáte. Máte tmavé kruhy pod očima, sháníte způsob, jak se jich nejlépe zbavit. Myslím, že se tímto problémem potýká snad každá z nás a právě každá touží mít dokonalou a rozzářenou pleť.

V dnešní době existuje mnoho podob korektorů, které zakryjí tmavé kruhy pod očima či jiné drobné nedokonalosti. Již teď se můžeme setkat s podobou korekční tyčinkou či korektorem v aplikačním peru. Jaký je vlastně lepší používat? V následujícím článku si můžete přečíst pár korektorů, jak v aplikačním peru, tak v korekční tyčince.

KOREKČNÍ TYČINKY

Jedinečný korektor Astor Coverstick vám poskytne dokonalé zakrytí nedokonalostí. Díky obsaženým speciálním složkám napomáhá ještě k dokonalejšímu matnému vzhledu. Mezi jeho silné účinky patří neutralizování a zakrývání černých teček bez zanášení pórů. Již při prvním používání vykouzlí na pleti přirozený vzhled. Dermatologicky testováno.

Účinný korektor Brische Anticernes vám poskytne skvělé zakrytí drobných, ale i větších nedokonalostí – kruhy pod očima, mateřské znaménka či pigmentové skvrny. Díky obsaženým speciální složkám napomáhá ještě k dokonalejšímu matnému vzhledu. Zkuste se zaměřit na kolekci Anticernes španělské kosmetické značky Brische, která vám poskytnu jedinečné produktu pro matný vzhled.

KOREKTORY V APLIKAČNÍM PERU

Korektor Brische Ulluminator představuje jedinečný korektor v aplikačním peru. Vypne pleť kolem očí, rozzáří a zakrývá tmavé kruhy pod očima včetně jemných pigmentových skvrn. Obsahuje vitamín E, který působí jako antioxidant a napomáhá vyhladit a ochránit pleť před vnějšími škodlivými faktory. Výsledkem je vyhlazená, rozzářená a chráněná pleť.

Kosmetická značka Astor patří mezi špičku novodobé kosmetiky. Za svou existenci představila mnoho kolekcí, které ženy tvoří krásnější. Kolekce Skin Match představuje unikátní produkty, které dodají vaší pleti dokonale přirozený a rozjasněný vzhled bez viditelné nedokonalosti. Korektor Astor Skin Match díky rozjasňujícím pudrovým složkám na vaší pleti vykouzlí svěží vzhled. Maskuje tmavé kruhy pod očima.

Je jen na vás, který typ vám bude nejvíce vyhovovat. Tyto, ale i další typy naleznete na stránkách jedné z největších parfumerií v České republice.

 

 

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s