NEONOVÉ NEHTY? ŽÁDNÝ PROBLÉM!

Toužíte po krásných výrazných nehtech? Vyzkoušejte skvělé laky na nehty značek Astor a Brische!

Kosmetická značka Astor patří mezi světové jedničky na trhu. Její tváří se stala německá topmodelka Heidi Klum. Kosmetická značka Brische je naopak značkou Španělska a mezi její klientky se řadí například éterická Španělka Penelope Cruz. A pokud toužíte po krásných nehtech jako ze salonu, vyzkoušejte kolekci Tribal Collection se svým lakem Astor Fashion Studio.

Lak na nehty Astor Fashion Studio nabízí pestrou škálu jedinečných perfektních intenzivních odstínů, které svým nehtům můžete dopřát! Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte například kanárkově žlutou, blankytně modrou či vášnivou rudou. Rozzařte své nehty a vyjděte do světa s nejzářivějšími trendy odstíny.

Lak na nehty aplikujte jedním tahem na nehet. Nechte jej uschnout a dále aplikujte ještě jednu vrstvu pro výraznější barevný efekt.

 

Toužíte po krásných nehtech, jako mají topmodelky? Vyzkoušejte kosmetickou značku Astor! Za svou existenci představila mnoho kolekcí, které ženy tvoří krásnější. Kolekce Perfect Stay poskytuje nehtům jedinečný vzhled jako z profesionálního salónu! Gelový lak Astor Perfect Stay Gel Shine, navržený s pomocí topmodelky Heidi Klum, udělá z vašich nehtů luxusně lesklé s perfektním gelovým nádechem. Obsahuje jedinečné inovační složení s obsahem vlákna Lycra, které napomáhá k vytvoření ještě dokonalejšího gelového povrchu nehtů po dobu 10 dní. Lak se na nehtech neloupe a barva nebledne. Výsledkem jsou zářivé dokonalé nehty s gelovým povrchem.

Lak nanášejte na odlakované odmaštěné nehty. Pro lepší efekt nanášejte dvě vrstvy.

 

Chcete svým nehtům dodat originalitu a šmrnc? Zaměřte se na nejnovější letní trend, praskající lak na nehty Brische Craking. Nejenom, že budete působit originálně a nápadně, ale i vašim nehtům dodáte zcela nový look. Vyzkoušejte další produkty španělské kosmetické značky Brische!
Praskající lak na nehty Brische Craking nabízí zcela novou pestrou škálu barev pro ještě exkluzivnější a originálnější lakování nehtů! Nechte na chvíli stranou klasické laky na nehty a zaměřte se zcela na něco nového! Praskající laky vám dodají zcela nový look! Neváhejte a vyberte si z pestré neonové či pastelové škály barev a jednoduše zazařte!

Lak na nehty aplikujte na odlakované čisté nehty.

 

Dodejte svým nehtům jemný pastelový vzhled díky Brische Nail Polish laku na nehty španělské kosmetické značky Brische!
Lak na nehty Brische Nail Polish nabízí pestrou škálu jedinečných příjemných pastelových odstínů, které svým nehtům můžete dopřát! Zkuste si odpočinout od masivních neonových odstínů a zaměřte se na něco jemnějšího!

Lak na nehty aplikujte jedním tahem na nehet. Nechte jej uschnout a dále aplikujte ještě jednu vrstvu pro výraznější efekt.

 

Je jen na vás, který lak vyzkoušíte. Tyto, ale i více naleznete na stránkách jedné z největších parfumerií v České republice.

 

 

 

 

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s