TEKUTÉ, VE FIXU NEBO GELOVÉ OČNÍ LINKY?

Oční linky patří v dnešní době zkrátka nepostradatelnými. Dokáží rozevřít oči, opticky zvětšit.. Existuje také mnoho druhů – například tekuté, gelové, ve fixu. Každý typ má zkrátka něco do sebe, ale kterým je ten nejlepším? Toť zásadní otázka. Například kosmetika Astor představila pár typů, ve kterých možná objevíte ten váš vyvolený.

Gelové oční linky Astor Perfect Stay Gel zajišťují dokonalý vzhled tekutých očních linek. Jsou voděodolné a obsahují velmi koncentrované pigmenty, které dodají intenzivní a dlouhotrvající vzhled. Snadno se aplikují díky příjemnému štětečku. Vydrží až 24 hodin. Uvidíte, že vašemu kočičímu vzhledu nikdy neodolá! Vhodné pro nositelky kontaktních čoček.

Tyto gelové oční linky jsem jeden čas používala. Oceňuji jejich vysokou pigmentaci a výdrž, snadno se nanáší a výsledek je okamžitý.

Tekuté linky Astor Eye Artist nabízí pro vaše víčka příjemný dekorativní zážitek. Díky velmi intenzivnímu složení se nerozmazávají a nevytváří žmolky či šmouhy. Obsahují speciální aplikaci Quick & Easy, které díky ní vytvoříte profesionální intenzivní linky jako přední make-up artisti. Vydrží po celý den, jsou voděodolné.

Oční stíny včetně tužky na oči Astor Perfect Stay 24H vydrží na svém místě až celý den, snadno a příjemně se aplikují a jsou ideální i k návštěvě bazénu či moře! Pokud nerada s sebou nosíte zvlášť oční stíny a tužku na oči, tuto kolekci si naprosto zamilujete, jelikož tužku můžete použít i jako oční stíny. Nejenom, že se nedrolí, ale také obsahují speciální složení, díky kterému zůstanou po celý den výrazné a syté. Zapomeňte ay obyčejné tmavé kouřové oční stíny a zkuste něco svěžího, letního. Sama uvidíte, že si pastelové líčení zamilujete!

Je jen na Vás, který typ vás nejvíce osloví. Tyto, ale i další produkty naleznete na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

 

 

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s