TOP ŘASENEK ASTOR PRO MAXIMÁLNÍ OBJEM

Toužíte mít řasy jako mrkací panenka? Vyzkoušela jste mnoho různých řasenek, ale žádná neposkytla ten pravý zaručující efekt hustých dlouhých a skvěle oddělených řas? Zkuste se zaměřit například na veleznámou světovou kosmetickou značku Astor, které propůjčila svou tvář světová německá topmodelka Heidi Klum. A dejte mi ruku na srdce a řekněte si: Kdo by nechtěl mít tak krásné řasy, jako právě Heidi? Aspoň budete mít pocit, že používat zrovna tu řasenku, kterou běžně nosí právě tato světová topmodelka. A samozřejmě Vaše peněženka nepocítí nijaký šok, cenová hladina těchto řasenek se pohybuje na velice příjemné hranici.

Stylingová řasenka Astor Seduction Codes poskytuje řasám prvotřídní objem včetně zvýraznění! Nemusíte se bát slepených řas či žmolků, řasenka je natolik pohotová, že díky svému tvarujícímu kartáčku dosáhnete perfektně oddělených řas. Kolagen řasy udržuje ve formě až po 16 hodin, keratin zabraňuje opakovatelnému tvoření žmolků. Vhodná pro nositelky kontaktních čoček.

Toužíte mít špičkový objem řas? Kosmetická celosvětová značka Astor představuje řasenku kolekce Big & Beautiful BFly, která vám vykouzlí efekt motýlích křídel. Jak je to možné?
Řasenka Astor Big & Beautiful BFly poskytuje řasám masivní vzhled motýlích křídel. Zapomeňte na obyčejné kartáčky a dopřejte svým řasám unikátní natočení pomocí kartáčku Stretching Butterfly! Výsledné řasy budou jako by z oka vypadly motýlům. Díky jemné textuře je poskytnut masivním objem a pružnost. Přírodní oleje zajišťují výrazný efekt barvy. Výsledné řasy jsou bez zatížení. Řasenka je vhodná pro nositelky kontaktních čoček.

Řasenka Astor Big & Beautiful Boom! Killer Black díky svému unikátnímu kartáčku zaručí až 10x větší objem než doposud. Netvoří žmolky a jednotlivě řasy oddělí. Jedinečné krémové složení vykouzlí ultra intenzivní černý odstín. Výsledkem jsou husté, dlouhé a maximální zvětšené řasy. Vhodná pro nositelky kontaktních čoček.

Další část řasenek bude představena v dalším článku. Tyto, ale i jiné řasenky naleznete na jednou z největším internetovým serveru v České republice nabízející nejenom kosmetiku, ale také parfémy.

 

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s