LESK A SÍLA VLASŮ? POUŽÍVEJTE OLEJOVÉ SÉRUM!

Stále jste nenarazila na ten správný olej pro vlasy? Chybí vašim vlasům lesk a síla? Vyzkoušejte vybrané oleje, které dodají vašim vlasům perfektní lesk a sílu!

Já osobně mohu doporučit olejíček značky Toni & Guy, který používán již delší dobu. Názor? Mohu ho jedině doporučit! Mé konečky vlasů jsou poněkud suché a není již lepšího, než zkrátka použít olejíček. Toni & Guy sice je značka, a často tyto značky bývají napadané z důvodu marketingového tahu, nikoliv za kvalitu, tak s účinností jsem velice spokojená. Stačí opravdu menší množství, které se rozetřete po vlasovém vlákně. Nejenom, že vlas bude vyživený a krásně lesklý, ale také sametově hebký a vonný. Doporučuji :)

Jedinečné sérum Brische Argán Oil v olejové bázi dokáže vaše vlasy hloubkově vyživit, rozjasnit a dodat jim nepřehlédnutelný lesk. Obsahuje vysoký obsah výtažku arganového oleje, který vlasům poskytuje maximální lesk, vyhlazení a zabraňuje třepení konečků. Sérum nezatěžuje vlasové vlákno a usnadňuje styling. Přípravek nemastí vlasy a důkladně se vsákne do vlasového vlákna. Díky Brische Argán Oil budou vaše vlasy lesklé a sametově hebké! Vyzkoušejte další produkty španělské kosmetické značky Brische, které se svou kolekcí Argán Oil nabízí vlasům jedinečný profesionální zážitek!

Malé množství séra naneste do umytých a ručníkem vysušených vlasů. Neoplachujte a upravuje dle vaší potřeby. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

Intenzivní sérum Brische Punished Tips je určené pro velmi suché, poškozené až roztřepené konečky vlasů. Sérum poskytuje svěží hydrataci, která působí jako první pomoc při roztřepených koncích. Obsahuje speciální komplex, který je spojen s vyhlazovacími polymery. Tento komplex proniká do poškozeného místa a následně začíná působit. Při pravidelném používání budou vaše suché poškozené konečky krásné hebké, vyhlazené a chráněné před vnějšími škodlivými faktory a poškozením.

)

Sérum aplikujte na umyté a ručníkem vysušené vlasy. Ideální množství vmasírujte po celé délce a vlasů až po konečky. Neoplachujte. Následně vlasy upravujte dle vaší potřeby. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s