MASKY X KONDICIONÉR

Myjete si hlavu jenom šamponem a kondicionérem? Nepoužíváte žádnou masku? Zaměřte se na ně! Nejenom, že po nich budou vlasy ještě více lesklé, ale také silné.

Sama se přiznám, že jsem masku nepoužívala. Je to pár měsíců zpátky a už bych se ji nikdy nevzdala. Jestli bych měla právě porovnat kondicionér a masku, tak maska vlasy více chrání, dodává jim lesk vitalitu včetně síly. Kondicionér je sice zjemní, ale neuhladí natolik. Každopádně nekombinujte kondicionér a maska dohromady, vždy stačí jedno z nich. Navíc bych ještě upozornila, že není úplně dobré masku používat při každém mytí. A které masky stojí za vyzkoušení?

Maska Brische Keratina poskytuje roztřepeným konečkům a nepoddajným vlasům příjemnou péči. Díky obsaženému keratinu budou vlasy zpevněné, uhlazené a lesklé. Keratin má za úkol obnovit poškozené vlasové vlákno. Vlasy budou chráněné před vnějšími škodlivými faktory, lesklé, zdravé a výrazně posílené. Vyzkoušejte další produkty španělské kosmetické značky Brische, které se svou kolekcí Keratina nabízí vlasům jedinečný profesionální zážitek!

Masku naneste na vlhké, ručníkem vysušené vlasy. Aplikujte po celé délce vlasů. Nechte působit 3-5 minut, poté opláchněte. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

 

Trpíte oslabenými vlasy? Vyzkoušejte jedinečnou posilující masku Brische Biotina, která v sobě ukrývá blahodárnou sílu pro obnovu vlasového vlákna španělské kosmetické značky Brische, která svým klientům nabízí jenom to nejlepší.
Posilující maska Brische Biotina působí jako regenerující přípravek, který navrací vlasům ztracenou sílu, lesk, hebkost, vitalitu. Maska je vyvinuta pro oslabené jemné vlasy, které ztrácí objem a sílu.

Masku naneste na vlhké, ručníkem vysušené vlasy. Aplikujte po celé délce vlasů. Nechte působit 3-5 minut, poté opláchněte. Vyvarujte se zasažení produktu do očí.

Já osobně používám masku značky Satinique či L´Oreal Paris.
Tyto, ale i další masky naleznete na jedné z největší internetové parfumerii v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s