DOKONALÉ OBOČÍ?

Nevíte si rady, kterou tužkou na obočí si vykouzlit perfektní obočí? Mám pro vás pár tipů, které vás určitě zaujmou :)

Já sama mám problém s nevýrazným obočím. Tužka na obočí se tak stala mou nezbytností :) A které tužky stojí za vyzkoušení? Mám pro vás pár tipů, které pořídíte na jedné z největších internetových parfumerií v České republice!

Toužíte po krásném plném obočí? Nevíte, kde pořídit tu správnou tužku na obočí? Vyzkoušejte tužku na obočí z kolekce Eyebrow Pencil kosmetické značky Astor, kterou si oblíbila nejedna známá tvář včetně přední německé topmodelky Heidi Klum. Sama uvidíte, že si své obočí díky této speciální tužce zamilujete!

Tužka na obočí Astor Eyebrow Pencil velmi jemným způsobem vykouzlí na vašem obličeji přirozenou linii obočí. Díky této tužce a nabízeným odstínům bude vypadat výraznější, přirozenější a zintenzivní výraz vašeho obličeje. Pamatujte, že obočí je hlavní bod, které dělá z vaší tváře tvář. Snadno se nanáší a je dermatologicky testována.

Dokonalé obočí? Proč ne! Gel na obočí kolekce Astor Seduction Codes poskytuje prvotřídní rychlou pomoc při neupraveném obočí. Díky jemné příjemně chladivé gelové textuře se obočí zklidní a vytvoří se přirozený tvar, který vydrží po celý den.

Z mého hlediska bych mohla doporučit i tužku značky Yves Rocher.

Nezapomeňte, že obočí je známkou vašeho výrazu a tváře!

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s