OBJEVTE KOUZLO VŮNĚ KIM KARDASHIAN

Víte, že Kim Kardashian představila přes pět parfémů? Sama jeden vlastním a ráda bych se s vámi o mé dojmy podělila. Jelikož slyším mnoho otázek, zda si ho pořídit, jakou má výdrž, nebo zda opravdu do něho stojí investice. Tady je má odpověď.

Tento parfém Kim Kardashian Kim Kardashian jsem dostala od přítele před dvěma lety. Hned z prvního okamžiku jsem z vůně byla nadšená. V prvním momentě jsem objevila stopy po květu pomerančovníku, mandarinky, koření jasmínu, orchideji, pižmu, santalovém dřevu.. zkrátka taková ta typická směs. I když se to může zdát právě jako ta typická směs, celkový dojem je jiný a velice originální. Ani nevím, k jakému konkrétnímu parfému bych jej přiřadila :)

Výdrž bych hodnotila na průměr. Je lepší si parfém aplikovat víckrát, než jen jednou.

Jedná zkrátka o směs ovocných až dřevitých tónů, které z každé ženy vykouzlí pravou dámu, takovou, kterou si představovala samotná Kim Kardashian.

Na trhu je více parfémů, než tento. Mohu zmínit například Kim Kardashian Glam, Gold, nebo také zcela z jiné flakónkové kolekce – Kim Kardashian Pure Honey či True Reflection.

Všechny zmíněné vůně pořídíte na jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s