CHLOÉ, LADY GAGA, DIOR.. TOP PARFÉMY ZA AKČNÍ CENY

Tento článek jsem zaměřila na unikátní velký výprodej nejrůznějších parfémů a vůní, které by vám neměly chybět! Sama parfémy miluji a ráda se s vámi podělím o své tipy!

Jak to tak po Vánocích bývá, dříve nebo později se obrovské slevy stejně dostaví. A to platí i na nejrůznější parfémy. A které, že se vyplatí koupit ve slevách?

Chloé Chloé. Moje největší srdcovka. Miluji Chloé.. Sice existuje mnoho názorů, že všechny její vůně jsou na stejné složení, ale každá má zkrátka něco do sebe. Na této se mi líbí, že se dá používat jak na jaře, tak na podzim. Má v sobě takové kořeněné kouzlo s nádech citrusů.. to ve mě vyvolá vždy pocit štěstí, pozitivní nálady… A právě na tuto vůni probíhá jedinečná akce! 75ml parfémované vody pořídíte za skvělou cenu tisíc tři sta sedmdesát pět korun českých!

Dior, J´adore.. Sice jsem tento parfém nevlastnila, ale její vůni ve složení růže, orchideje, mandarinky, fialky, ostružin, švestkky, pižma, dřeva a břečťanu velmi dobře znám :) Parfém je ideální pro ženy, které milují být milovány a užívají si luxusní honosné večery… Právě probíhá akce na 100ml parfémované vody, kterou ve slevě pořídíte za dva tisíce tři sta padesát korun českých!

Do třetice představím parfém, který si oblíbí, nebo už oblíbily, milovnice extravagantní zpěvačky Lady Gaga! Určitě tento parfém znáte a víte, že se v něm ukrývají opojné tóny po jasmínu, šafránu, orchideji, medu, kadidle, meruňce a belladonnu. Právě probíhá akce na parfémovanou vodu 100 ml, kterou pořídíte ve slevě za pět set patnáct korun českých!

Tyto, ale i jiné parfémované vody ve slevě, pořídíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice!

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s