KRÁSNÉ LESKLÉ VLASY? ZAMĚŘTE SE NA KÉRASTASE!

Mít krásné lesklé vlasy je základ. Ne vždy tomu tak činíme a vlasy trpí. Víte, že i vlasy trpí? Jak v zimě, tak v létě.. zkrátka po celý rok. Bylo by dobré se o ně začít starat – pokud jste tak neučinili – a obnovit je! Ráda vám představím pár produktů, které stojí za vyzkoušení. Konkrétně jsem se zaměřila na vlasovou značku Kérastase, se kterou i já mám zkušenosti a ráda vám doporučím to, s čím jsem byla spokojená.

Toužíte po objemu a nechce se vám ho vykouzlit pomocí šamponu? Vyzkoušejte sprej Kérastase Resistance, které podporuje objemu kořínků z zplihlých jemných vlasů. Sama je mám jemné, ale zároveň i husté. Je to zajímavá kombinace, ale i na mé vlasy zázračně působil. Dále obsahuje speciální složky, které strukturu vnitřního vlasového vlákna nezatěžují, ale posilují. Výsledkem jsou zdravé lesklé vlasy s potřebným leskem. Právě na tento produkt probíhá akce – 125 ml pořídíte za skvělou cenu čtyři sta osmdesát devět korun českých.

Dále bych tu měla vyživující kondicionér pro normální až suché vlasy. Jestliže Vás trápí nepoddajné a rozházené vlasy, které máte všude kolem, zkuste se zaměřit právě na tento kondicionér- Kérastase Nutritive. Obsahuje výživnou péči, která stimuluje vlasové vlákno a dodává vlasům energii od kořínků ke konečkům. Výtažek z oddenku kosatce zajišťuje ochranu vlasů před oxidací. Obsahuje také další přírodní přísady, jako jsou protidy či lipidy, které chrání vlasové vlákno proti vysoušení, následovně vytváření na vlasu ochranný film.

Nedostatek lesku? S tím už nebudete mít žádný problém po vyzkoušení tohoto vlasového spreje – Kérastase KJeho síla spočívá v dodání vlasům elegantní zářivý lesk a hebkost bez zatížení. Obsahuje filmotvorné polymery, které lehce fixují vlasové vlákno a stále ho navrací do původního tvaru vytvořeného účesu..

V dalším článku se opět zaměřím na vlasové produkty, které stojí za vyzkoušení.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s