KRÁSNÉ LESKLÉ VLASY? ZAMĚŘTE SE NA KÉRASTASE! II.ČÁST

V předchozím článku jsem vám představila vlasové produkty, které rozhodně stojí za vykoušení. Zaměřila jsem se na suché nepoddajné vlasy, které bývají často velkým problémem mnoha žen. Abyste jste docílila krásných lesklých vlasů, je potřeba používat kvalitní vlasové produkty vámi určené na míru vlasového vlákna. Byl představen například sprej pro objem – Kérastase Resistance či kondicionér Kérastase Nutritive, který obsahuje výživnou péči pro normální až suché vlasy. V následujícím článku se opět zaměřím na vlasové produkty, které se nachází momentálně ve slevě!

hairs

Trápí vás nepoddajné a často neuhlazené vlasy? Doporučuji vyzkoušet právě tento kondicionér Kérastase Discipline, který již ve svém názvu Discipline napovídá dané disciplíně vlasu. Díky svému šetrnému složení je balzám Kérastase Discipline vhodný pro každodenní používání. Je obohacen například o zjemňující složky, lipidy a keratin, který je známý pro své vyhlazující a zjemňující účinky. Přináší vašim vlasům pevnost a úžasnou pružnost. Ochraňuje je před vlhkostí a krepatění.

Dále bych ráda představila kompletní péči Kérastase Discipline, která obsahuje navíc sprej pro nepoddajné a neuhlazené vlasy.  Přípravek je obohacen o unikátní morpho-keratin komplex, který zaručuje intenzivní revitalizaci struktury drsného vlasu. Díky tomu se vlasy lépe rozčesávají a celková úprava vlasů je mnohem snadnější.

Jsou Vaše vlasy často barevné? Vyzkoušejte speciální olej pro barevné vlasy, Kérastase Elixir Ultime. Obsahuje nejúčinnější antioxidanty, které chrání barevné vlasy před škodlivými vnějšími faktory a zároveň ochraňují zářivost barvy vlasového vlákna.

Jestliže stále nevíte, které produkt je pro Vás ten nejlepší, doporučuji navštívit kompletní seznam vlasových produktů.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s