ZBAVTE SE VRÁSEK KOLEM OČÍ

V předchozím článku jsem vám představila další tipy na vlasové produkty. Tentokrát vlasovou část kosmetiky opustíme a zaměříme se na pleťovou. Znáte značku Shiseido? Aktuálně se řadí mezi velice oblíbené pleťové značky. Sama s ní nemám zkušenosti nijak velké, ale optala jsem se pár respondentů a ti je vřele doporučují. Představím vám opět další vybrané produkty, které stojí za vyzkoušení. Zaměřila jsem se především na oblast kolem očí.

wir

Trápí vás vrásky zejména kolem očí? Zkuste se zaměřit na krém Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24H, který se na pleť aplikuje v nočních hodinách. Je zejména vhodný pro ženy, které trápí velice suchá pleť. Krém regeneruje nejvíce během noci. Druhý den je výsledkem zdravá a připravená pleť na následnou denní ochranou kůru.

Další krém, který vás zbaví vrásek kolem očí, je Shiseido Bio-Performance. Tento krém obsahuje intenzivní sérum podporující schopnost produkci kolagenu. Již po prvním použití je pleť viditelně pevnější a celkově zlepšená. Krém také eliminuje známky stárnutí, posiluje pleť a navrací ji lesk a hebkost. Krém je v akci za cenu jeden tisíc sto třicet devět korun českých.

Třetí produkt, který zde představím, je protivráskové tonikum s názvem Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24H. Toto tonikum se od krému na oči liší tím, že obsahuje vysoce účinné složky, které zpomalují stárnutí. Tonikum nejenom čistí, ale také revitalizuje a vyhlazuje. Může také působit jako prevence proti vzniku vrásek. Pokud budete tonikum používat, již po prvním použití uvidíte rozdíl. Pleť bude ošetřená, zdravější, viditelně čistší a hladší na dotek. Tento produkt je opět ve slevě – jeho cena je stanovena na osm set čtyřicet devět korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s