DOKONALE HYDRATOVANÁ PLEŤ? ZKUSTE AVENE!

V předchozím článku jsem vám představila ty produkty, které účinně bojují proti vráskám kolem očí. V článku byla představena značka Sheisedo, která je v dnešní době velice populární, zejména mezi světovými osobnostmi. V následujícím článku se více zaměřím na pleť, protože teď v zimě nejvíce trpí. Nedávno se mi do ruky dostal krém skvělé značky Avene a jsem s ním více než spokojená. Ráda bych vám o něj dala pár tipů.

Pokud Vás trápí suchá a popraskaná pleť, která zejména v zimě nejvíce trpí, zaměřte se na jedinečný krém od Avene. Sama ho používám teď každý den a jsem s ním více než spokojená. Jeho konzistence je hustší, ale není vůbec tekutý. Jemně se po pleti roztírá. Sice je pleť po něm trochu lesklejší, ale to než se vstřebá.

Používám ho i jako krém na podklad před nanesením make-upu. Pleť je skvěle připravena a make-up aspoň netvoří na pleti takové ty suché mapky, které trápí mnoha slečen. Krém vydrží na pleti vstřebaný několik hodin. Je vhodný i jako noční krém.

Značka Avene má hned několik krémů, které jsou jasně určené pro jednotlivý typ pleti. Mohu zmínit například Avene Hydrance, který je vhodný pro normální až smíšenou pleť či dále Avene Cicalfate, určen pro podrážděnou a citlivou pleť.

Cenové rozpětí těchto krémů se pohybuje od dvou seti třicet osm korun českých.

Více produktu naleznete na jednom z největších parfémových a kosmetických webů v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s