ZAOSTŘENO NA: KOKOSOVÝ OLEJ

V předchozím článku jsem vám představila jedinečnou značku Avene, která nabízí ještě jedinečné krémy. Jak jsem již psala, sama jeden od ní používám a mohu si ho více než vynachválit. Pokud vás trápí suchá a často dehydratovaná pleť, doporučuji se na článek podívat, třeba právě v krémech od Avene objevíte svého favorita :)

Coconuts and coconut oil on wooden table

Tentokrát se zaměřím na celkovou hydrataci celé pokožky. Určitě používáte mnoho různých krém či tělových mlék, ale zkoušeli jste se někdy zaměřit například na kokosový olej? Není debuty o tom, že právě kokosový olej je ten nejzdravější…

Sama používám kokosový olej na celé tělo. Nejenom, že je skvělý i na smažení, ale také právě na pokožku. Právě na ni má vynikající účinky. A proto jsem tento článek zaměřila celý na kokosové produkty.

Kokosový olej bych doporučila zejména na pokožku, která je velmi suchá a dehydratovaná. Jako jeden z mnoha kokosových olejů bych mohla doporučit například tento od značky Saloos, Bio Coconut Oil. jedná se o zcela jedinečný bio kokosový olej, který pokožku vyživuje, pečuje o ni, vyhlazuje, zvláčňuje a hloubkově hydratuje. 

Dále mohu doporučit českou vynikající značku Dermacol, se svým Dermacol Aroma Ritual – relaxační tělové mléko s výtažky kokosu. Mezi jeho účinky patří hydratace, vyživení, regenerace, zjemnění, ochrana před vnějšími škodlivými faktory a také zvláčnění. Mléko je vhodné pro všechny typy pleti.

Jako další představím i tělový sprchový gel s kokosovým výtažkem opět od české značky Dermacol – Dermacol Aroma Ritual. Tento sprchový gel má v podstatě stejné účinky jako tělové mléko. Opět zjemňuje pleť, činí ji hladkou, regenerující. A také je k dostání za velmi příjemnou cenu – padesát devět korun českých.

Tyto, ale i další produkty můžete objevit na stránkách jedné z největší internetové parfumerii v ČR.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s