Lady GaGa Fame: 100ml za 495Kč

Minulý článek byl o parfémech, které momentálně naleznete v úžasné akci! Všechny parfémy v objemu 100 ml pořídíte do 800 Kč! Ty, které vám byly představeny v minulém článku – Calvin Klein ONE a Beyoncé Heat, ještě stále můžete pořídit za super ceny. Osobně jsem velmi nadšená z vůně Heat, kterou zakoupíte za krásnou cenu – 390 Kč. V následujícím článku budou opět představeny další vůně, které za zmínění určitě stojí.

Vadí vám, že v kamenných parfumeriích stojí parfémy mnohdy o několik stovek více? Příkladem je například parfém Lady Gaga Fame, který v kamenném obchodě stojí minimálně 1 190 Kč / cca 50 ml. Na internetové parfumerii ho pořídíte za krásných 495 Kč / 100 ml! Nejzajímavější na této akci je, že cena 50ml je přes 900 Kč. Takže je naprosto jasné, že se parfém 100ml za 495 Kč rozhodně vyplatí. :)

Další vůně, která si zaslouží pozornost, je Guess SeductiveBergamot, hruška, černý rybíz, orris, květ pomerančovníku, jasmín, kadidlo, vanilka.. všechny tyto kouzelné ingredience jsou ukryty v tomto krásné flakónku. Osobně jsem tuto vůni vlastnila a jedině ji mohu doporučit. Jenom, co není na ní úplně ideální, je její výdrž. Je dobré se jí “osvěžit” párkrát za den.. :)

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s