Objevte kouzlo zázračného oleje Nuxe Huile Prodigiues

Milujete kosmetiku? Mám pro vás jedinečnou skvělou zprávu! Právě probíhá akce, kde pořídíte skvělé kousky za ještě skvělé ceny. Z vlastní zkušenosti doporučím ty, které za vyzkoušení opravdu stojí :)

Trápí vás suchá pokožka? Potřebujete zjemnit, zvláčnit, obnovit komfort a zanechat ji hladkou a krásně hebkou? Doporučuji vyzkoušet tento multifunkční suchý olej značky NUXE Huile Prodigiues, který si získal mnoho věrných zákazníků. Tento olej obsahuje vzácné rostlinné oleje – například třezalku, mandli, kamálii či makadamii. Po splynutí těchto olejů vznikne dokonale vyživující směs, která pokožku skvěle vyživí. Dále obsahuje také vitamin E, který je známý jako účinný antioxidant + chrání buněčnou membránu.

A právě na tento olej probíhá jedinečná akce! 50ml pořídíte za krásných 385 Kč. Dopřejte svým vlasům, pleti a pokožce skvělý zábal vzácných olejů. Sama uvidíte, že nebudete litovat.

Další perličkou je podkladová báze pod oční stíny. Určitě se i vám stává, že si ráno nalíčíte oči a v průběhu dne ztratí svůj pigment a jas. Abyste tomuto problému předešla, je dobré si pod oční stíny dávat bázi. Prodlužuje barvu očních stínů, důsledně drží oční stíny, sjednocuje barevný tón a obsahuje skvělé krycí schopnosti. Aktuálně mohu doporučit podkladovou oční bázi značky Artdeco za 189 Kč.

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s