HUGO BOSS – EXKLUZIVNÍ CENY

Milujete akce? Milujete parfémy Hugo Boss? Pokud ano, tak mám pro vás jedinečnou akci, kterou si určitě zamilujete. Zaměřte se na levné parfémy v týdenní akci, kde parfémy Hugo Boss pořídíte až o sedmdesát pět procent levněji! A v následujícím odstavci vám představím ty parfémy, které si určitě zaslouží pozornost, protože jejich slevová akce je více než velká.

Hugo Boss Boss Ma Vie… cítíte se být nezávislá a umíte si užívat života? Ma Vie je přesně pro vás. Jemná a lehká esence se proměňuje v poutavou a intenzivní vůni s jednoduchým vonným základem. Objevíte v ní stopy po kaktusu, růži, jasmínu, frézii, cedru a dřevěném tónu.. Právě probíhá akce na parfém o objemu sedmdesát pět mililitrů – cena činí jeden tisíc sto padesát korun českých.

Hugo Boss Boss No.6 Bottled – intenzivní vůně pro muže, která je ideální pro cílevědomé muže. V parfému objevíte stopy po jablku, bergamotu, mechu, pelargónii, švestce, citrusu, karafiátu, mahagonu, skořici, cedru, vanilce, santalovém dřevu, vetiveru a olivovníku.. Akce probíhá na toaletní vodu sto mililitrů, kterou pořídíte za cenu osm set sedmdesát korun českých.

Hugo Boss Femme… zahalte se do něčeho něžnho, hedvábného… a zkuste vnímat jenom květinově-ovocnou vůni.. přesně taková je exkluzivní vůně Femme, ve které objevíte harmonii frézie, mandarinky, rybízu, lilie, růže, jasmínu, pižma, ambry, dřeva a meruňky.. Akce probíhá na parfémovanou vodu sedmdesáti pěti mililitrů, kterou pořídíte za cenu osm set šedesát korun českých.

Je jen na vás, která vůně vás osloví.. tyto, ale i jiné objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s