VLASOVÁ KOSMETIKA – TO NEJLEPŠÍ – I.ČÁST

Chcete vědět, co je nejlepší pro vaše vlasy? Vyzkoušela jste přes milion produktů, ale stále nevypadají tak, jak by měly? Mám tu pro vás jedinečnou akci, u které zjistíte, že právě ty skvělé vlasové produkty jsou ve slevě za super ceny. Nejenom, že je tedy pořídíte za nízkou cenu, ale také dodáte svým vlasům jedinečnou exkluzivní a pořádnou péči…

Máte silné a nepoddajné vlasy? Sama tímto problémem trpím, jelikož mám dlouhé husté, ale zase dost nepoddajné kadeře. Mým nejoblíbenějším pomocníkem je právě olejíček. Už jsem jich vyzkoušela docela mnoho, momentálně jsem zakotvila u olejového séra od Toni&Guy. Na druhou stranu mohu doporučit i jiné olejíčky, které stojí za vyzkoušení. Matrix Biolage Exquisite? Slyšeli jste někdy o něm? Pokud ne, tak bych ráda dodala, že vlasům dodává jemnost a hebkost, vyrovnává povrch vlasového vlákna, obnovuje přirozenou vlhkost a také dodává vlasům lesk a sílu. Na olej teď máte jedinečnou slevovou akci – devadesát mililitrů pořídíte za sto osmdesát devět korun českých.

Tangle Teezer kartáč – aneb můj nejmilovanější. Nechápu, v čem spočívá jeho kouzlo, že jsou vlasy vždy tak dokonale rozčesané, uhlazené… opravdu spokojenost. A pokud stále patříte mezi ty, které stále nad jeho koupí přemýšlejí… rozhodně doporučuji – vím, že se opakuji, ale jinak to říct nejde. Je to zázrak, který zkrotí i ty nejvíce nepoddajné a husté vlasy :) Cena činí dvě stě deset korun českých.

Je na vás, co vás z této aktuální nabídky zaujalo. Příští článek bude opět zaměřen na vlasovou kosmetiku, takže se můžete těšit opět na další novinky.

2 responses to “VLASOVÁ KOSMETIKA – TO NEJLEPŠÍ – I.ČÁST

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s