Vlasová kosmetika – to nejlepší II. část

V předchozím článku jsem vám představila pár vlasových produktů, které rozhodně stojí za vykoušení. Které to byly? Zejména byl představen zázračný olej na vlasy Matrix Biolage Exquisite, který vlasům dodává jemnost a hebkost, vyrovnává povrch vlasového vlákna, obnovuje přirozenou vlhkost a také dodává vlasům lesk a sílu. Dále byl také představen zázračný, unikátní a jedinečný kartáč na vlasy – Tangle Teezer.

” Je to zázrak, který zkrotí i ty nejvíce nepoddajné a husté vlasy :) Cena činí dvě stě deset korun českých. “

Nadále tu jsou opět produkty, o kterých by mělo býti slyšeno. Slyšeli jste někdy masku s keratinem značky Kallos KJMN? Nejenom, že skvěle hydratuje regeneruje a chrání vlasy před vnějšími škodlivými faktory, ale také jim dodávám oslnivý lesk a hedvábnou jemnost. Vlasůjm je také navrácena původní struktura vlasu a vyživení je provedeno od kořínků až po konečky. Maska obsahuje keratin, což je regenerující, vyživující a ochraňující neškodná ingredience. Cena masky je sedmdesát tři korun českých – což se řadí mezi nejnižší ceny těchto masek na trhu.

L´Oréal Professionnel Infinium. Lak, který zaprvé poskytuje vlasům maximální možné zpevnění, poskytuje fixaci vlasů do dlouhotrvajícího účesu, zatřetí vlasy nezatěžuje, dodává jim objem a nezanechává na nich lepivý film. Je ideální pro ty, které si často vyhrávají s vlasy a jsou rády, pokud jim vytvořený účes drží aspoň nějakou dobu. Díky tomuto laku bude držet jako nikdy předtím. Cena je sto dvacet jedna korun českých.

Tyto, ale i jiné vlasové produkty objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s