VELIKONOČNÍ SLEVOVÝ TÝDEN

velikonoce

Sice Velikonoce skončily, ale to nemění nic na tom, že začínají takové lehké velikonoční slevy. Co to znamená? Že svůj oblíbený parfém pořídíte za úžasnou slevu! A které parfémy se objevily v nové týdenní akci? A co přesně znamená týdenní akce pro vás?

Ke každému nákupu získáte určitý dárek zcela zdarma. Stačí si ho vybrat přímo v košíku. Dále je garancí expresní doručení, které mohu jenom potvrdit. Osobní odběry jsou jak v Praze, tak v Brně a Ostravě + neplatíte poštovné. Ceny parfémů v akci jsou vždy nejlevnější. A týdenní akce začínají vždy od pondělí do neděle nebo do vyprodání zásob.

Máte ráda silnější orientální vůně? Známá značka Christian Dior se svým Dior Hypnotic Poison si získala srdce žen po celém světě. V této silné kořeněné vůni objevíte stopy po mandlí, carvi ( což je nejstarší koření v Evropě, podobá se anýzu ), mechu, jasmínu, vanilce a palisandru. Je určeně těm ženám, které jsou smyslné, elegantní a rozhodující. Vůně bude dělat společnost nejenom v zimním období, ale hodí se i pro lehké jarní dny. Zkuste i vy v ní objevit svou pravou tvář. Akce probíhá na toaletní vodu v objemu sto mililitrů, cena je jeden tisíc sedm set devadesát pět korun českých.

Baví vás barevné flakónky? Nebo patříte k těm, které svou vůni vybírají podle flakonku? Já osobně také patřím spíše k těm, které zaujme nejrpve flakonek a pak teprve si k dané vůni přivoní. Tentokrát tu mám pro vás barevnou “bombu”, které zaujme snad každého. Jedná se o parfémovanou vodu Lolita Lempicka Lolita Lempicka. Nejenom, že je to čisté ztělesnění jablka v barevném provedení, ale také je naprosto vzrušující omamnou ženskou vůní plná lásky a něhy. Sama uvidíte, že si ji zamilujete. Anýz, břečťan, fialka, lékořice, kosatec, tonka fazole, vanilka a mandle – směs ingrediencí, které tvoří úchvatnou vůni.

Tyto, ale i další vůně objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s