KONTUROVACÍ PALETKY – NEZBYTNOST!

Tentokrát tu mám pro vás článek, který je zaměřený na konturování obličeje. Každý den se na různých sociálních sítích setkávám s tím, jak beauty bloggerky – zejména zahraniční – používají různé paletky na konturování obličeje. Takže pokud váš obličej nemá váš vysněný “tvar” či “výraz”, je dobré se naučit zejména konturovat. A protože se na to také chystám, rozhodla jsem se si pořídit tuto skvělou konturovací paletku značky Makeup Revolution. Proč mě nadchla? Protože se mi lbí zejména její konzistence v podobě tužším krémovém složení. K tomu je dobré si pořídit ještě aplikační štěteček, pomocí kterého aplikujete korektor přímo na místo. A co tato paletka ještě umí?

Paleta korektorů – Makeup Revolution Cover & Conceal – dokáže vykouzlit perfektně sjednocený a vykonturovaný tón obličeje. Perfektně kryje, vydrží po celý den a hlavně obsahuje přirozené odstíny. Korektory je možné používat jak samostatně, tak v kombinaci. I cena je velice příjemná, paletku pořídíte za krásných dvě sta devadesát devět korun českých.

Také paletka Makeup Revolution Protection je určena pro celou tvář, avšak se jedná o kompaktní make-up. Tato paletka obsahuje sedm stínů, které na sebe harmonicky navazují. Cena paletky je také dvě stě devadesát devět korun českých.

A jak přesně konturovat obličej? Počkejte si na další článek, protože ten bude zaměřený jenom na postup konturování.

Tyto, ale i další produkty značky Makeup Revolution pořídíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s