DEN MATEK SE BLÍŽÍ – VYBERTE TEN SPRÁVNÝ PARFÉM

Víte, který svátek se neomylně blíží? Nejenom, že je zítra Svátek práce, ale příští týden mají svátek i naše milované maminky. A který dárek je pro ni ten ideální? Samozřejmě parfém…

Který parfém vybrat? Určitě sama víte, co mamince nejvíce voní – jaká směs, zdali orientální, sportovní, květinová, ovocná… Proto jsem si vybrala pár kandidátů z každé “oblasti”, abyste ten jeden správný vybrala.

Květinový Lanvin Eclat D´Arpege – krásná květinová vůně, která v sobě obsahuje stopy po citronu, šeříku, pivoňce, vistárii, osmanthusu, broskvi, čaji, cedru, ambře a pižmu. Cena sto mililitrů parfémované vody je pět set devadesát pět korun českých.

Pudrová a svěží Chloé Chloé – zkrátka moje srdcová záležitost. Je to zkrátka jedna z nejpovedenějších parfémových vod, které nádherně pudrově voní. Je plná tajemství, nápadů, nespoutanosti… zkrátka vyjadřuje styl skvělé milující ženy, která má smysl jak pro módu, tak eleganci. Cena začíná na devět set padesát šest korun českých.

Ovocná Elizabeth Arden Green Tea – kmín, citrus, rebarbora, bergamot, jasmín, karafiát, fenykl, celer, máta, jantar, pižmo, dub…

Je jen na vás, kterou vůni byste mamince pořídila. Pokud vás z těchto vůní nic nezaujalo, doporučuji navštívit stránky jedné z největších internetových parfumerií v České republice, kde si ten správný parfém rozhodně vyberete.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s