ZPEVNĚTE SVÉ TĚLO DÍKY KOENZYMU Q10 PLUS

Věděla jste, že pečovat o svou pokožku je více než samozřejmé? Pokud jste se o ní moc nestarala je možné, že pružnost nebude taková, jaká by měla být. Proto je dobré používat různé krémy či sprchové gely, které zpevňují pokožku. A která tělová sprchová mléka používat?

Určitě je dobré používat produkty s koenzymem Q10 – ten je výborný pro dlouhodobé zpevnění pokožky. Značka Nivea nedávno představila nejnovější kolekci, která je zaměřená právě na produkty s koenzymem Q10 Plus. Toto zpevňující tělové mléko viditelně zpevňuje pokožku, poskytuje dlouhodobou hydrataci a vláčnost a přirozeně hydratuje i v hlubších vrstvách pokožky. Cena tělového mléka je dvě stě dvacet sedm korun českých.

Trápí vás suché a popraskané ruce? Pociťujete příznaky stárnutí? Vyzkoušejte tento omlazující krém na ruce značky Nivea, který nejenom redukuje příznaky stárnutí, ale také eliminuje jemné vrásky, předchází vzniku pigmentových skvrn, chrání ruce před vnějšími vlivy a také se rychle vstřebává. Cena činí osmdesát tři korun českých.

Další nezbytností je tento zpevňující olej, který si rozhodně zamilujete. Je ideální na redukci strií. Vyhlazuje, zpevňuje, obnovuje buňky v pokožce, zlepšuje vzhled pokožky a hlavně redukuje strie. Cena je sto třicet korun českých.

Trápí vás celulitida? Je nejvyšší čas používat zpevňující gel proti celulitidě s koenzymem Q10 Plus. Tento gel nejenom redukuje vnější projevy celulitidy, ale i zpevňuje problematickou část pokožky a také regeneruje a obnovuje pružnost. Je ideální pro všechny typy pokožky. Cena činí sto devadesát čtyři korun českých.

Je jen na vás, které produkty vyzkoušíte. Doporučuji navštívit stránky jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s