TIPY NA BĚLENÍ ZUBŮ

Tento článek bude tentokrát zaměřený na péči o zuby. Věděli jste, že starání se o zuby je více než samozřejmostí? Stále mezi námi jsou i takoví, kteří chrupu moc velkou péči nevěnují. Zkrátka si pamatujte, že chrup je základ a starání se o něj naprostou nezbytností! Článek bude konkrétně zaměřený na bělení zubů, protože mnoho z vás nad ním už určitě přemýšlelo, ale stále se neodhodlalo k vyzkoušení. Které pasty zaručeně pomůžou?

Chce se vám do zubů investovat? Nechce se vám používat zubní bělící pastu? Vyzkoušejte tento bělící gel, který neobsahuje peroxid, zanechává čerstvou mátovou příchuť, pečuje o dásně, ale také má skvělý bělící účinek. Gel obsahuje extrakt z aloe vera, granátové jablko a výtažek z heřmánku. Dále také fluorid, který má za úkol posilovat zubní sklovinu – protože bělením se sklovina ztenčuje. Cena gelu je sedm set devatenáct korun českých.

Novinkou v oblasti bělení je bělící kúra WhiteTime Birght Smile in Seven Days – jak kúra funguje? Zaprvé zesvětluje zubovinu, dále bělí až do sedmi dnů, chrání zub před vznikem kazů a odstraňuje mikroby u zubních kořenů. Na rozdíl od gelu obsahuje hydrogen peroxid, který účinně bělí zuby. Dále kúra obsahuje zubní násadky, které udržují bělící kúru na místě. Cena je pět set padesát čtyři korun českých.

Pokud sázíte na pastu, vyzkoušejte bělící zubní pastu Yotuel Pharma B5. Proč? Jedná se o novinku, která si pomalu získává své oblíbence. Tato značka nově nabízí také bělící žvýkačky za čtyřicet devět korun českých. Uvidíme, zda účinek bude opravdu viditelný.

Je jen na vás, které bělící produkty nakonec zkusíte. Já osobně používám bělící gel Opalescence, který se mi také projevil jako velice účinným bělidlem.

Tyto, ale i další produkty objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s