JAK SE ZBAVIT CELULITIDY? VYZKOUŠEJTE ANTICELULITIDNÍ PRÁDLO!

Spodní prádlo je základ. A dobře padnoucí spodní prádlo je ještě více než základ. Věděla jste, že mnoho žen investuje do spodního prádla víc, než například do bot či kabelek? Někdo si zkrátka na pohodlí potrpí více, někdo méně. Následující článek bude zaměřen především na anticelulitidní spodní prádlo.

Jak efektivně odbourat celulitidu? Máte dvě možnosti – buď se budete intenzivně věnovat cvičení a zdravému jídelníčku, nebo sáhnete právě po zázračném anticelulitidním prádlu. Jak funguje?

Prádlo obsahuje biokativní vlastnosti, které se neztratí ani při praní a použití změkčovačů. Dále také obsažené aktivní BIO-krystaly jsou plně obsaženy v materiálu, které aktivně bojují proti nevzhledné pomerančové kůži. Jejich úkolem je také aktivní zmenšení hrubosti kůže.

Abyste dosáhla co nejvyššího výsledku, je dobré anticeluliltidní prádlo používat pravidelně. Je dobré ho používat kolem šesti hodin denně po dobu třiceti dnů. 

Výběr anticelulitidního prádla:
Ten je především celkem pestrý. Můžete vybírat buď anticelulitidní bermudy, legíny, kalhotky či podprsenku.

Anticelulitidní bermudy zrychlují metabolismus a podporují rovnováhu buněk. Díky tomu dochází k zlepšení krevního oběhu přímo v kůži. Jsou vhodné pro ty, které se chtějí efektivně zbavit pomerančové kůže na zadních partiích i stehnech. Cena je pět set sedmdesát devět korun českých.

Jste spíše pro legíny? Tyto anticelulitidní legíny obsahují zmíněné bio krystaly, které redukují fyzický stres a uvolňují svaly. Díky tomu se také snižují otoky a kůže se výrazně zlepšuje. Cena legín je šest set osmdesát devět korun českých.

Je jen na vás, které anticelulitidní prádlo vás více osloví. Tyto, ale i další produkty objevíte na stránkách Luxusnipradlo.cz

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s