KOSMETICKÉ VYCHYTÁVKY ZA AKČNÍ CENY

Chcete vědět, která akce se řadí mezi ty nejlepší? Využijte jediné akce na tento týden – získejte největší kosmetické vychytávky za super ceny! Nezapomeňte, že kleštičky na řasy či houbička na rozetření makeupu jsou nezbytností!

A které kosmetické vychytávky se řadí mezi ty nejlepší? Které byste určitě měla vlastnit?

Osobně doporučuji: Pokud se věnujete makeupu a celkově líčení, je dobré vlastnit alespoň jednu houbičku BrushArt Face. Proč? Tato houbička je skvělá. Je ideálním pomocníkem, když potřebujete rovnoměrně rozetřít makeup či vystínovat obličej. Používám ji a je skvělá. Inspirovala jsem se několika beauty vloggerkami na internetu a je faktem, že v zahraničí se tyto “kosmetické vychytávky” používají více, než v České republice. Určitě ji doporučuji. A jak probíhá aplikace? Nejprve aplikujte na houbičku makeup a poté lehce rozetřete po obličeji. Pak po použití houbičku properte ve vlažné mýdlové vodě. Cena je krásných osmdesát pět korun českých

Víte, že je povinností používat odlišné štětce? Nemůžete zkrátka používat jeden a ten samý jak na stínování, tak konturování či na nanášení stínů. Tentokrát vám představím štětec na tvářenku, který má kulatý tvar – díky tomu se tvářenka na líčka lehce nanáší. Cena je šedesát pět korun českých.

Zaujaly vás zmíněné produkty? Nebo spíše čekáte na jiné vychytávky? Příští článek bude opět zaměřený na podobný koncept. Více produktů naleznete na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s