BUĎTE SVŮDNÁ

Chcete svému příteli udělat radost, ale nevíte, které spodní prádlo je tou nejvhodnější volbou? Záleží také na něm, který typ a látku má nejradši – může to být krajka, satén či sportovní prádlo. Tentokrát tu máme pro vás článek, který by vám měl dodat rozhled o prádlu “svůdném”…

Přeci jenom se dovolená blíží a určitě i vy nějakou plánujete. Kromě padnoucích plavek je povinností také spodní prádlo, které by mělo být odvážnější a svůdné. Ruku na srdce – kdo se necítí lépe, když je opálený a má na sobě krásné sexy prádlo? Myslím, že tohle řeší většina žen. Proto vám v následujícím odstavci prozradím pár tipů, kterými určitě zabodujete.

Přijde vám, že mít na sobě hned spodní prádlo není tak “tajemné”? Ničím jiným svůj underwearstyle neobohatíte tak, jako košilkou babydoll. Tato košilka Obssesive Feelia je ušitá z bílé krajky, má zapínání na knoflíčky a také má nastavitelná ramínka. Průsvitná krajka zvýrazňuje ženské přednosti. Babydoll je ideální pro ty, které chtějí vypadat jako nevinný andílek, ale přitom ukrývají ďábla v duši. Cena je osm set devadesát devět korun českých.

Jste raději více zahalená? Milujete jemnou látku a ráda se cítíte sexy? Zkuste vyzkoušet tuto klasickou bílou košilku Obsessive chemise, která je k dostání i ve velikosti XXL. Cena je osm set devadesát devět korun českých.

Je jen na vás, který typ košilce dáte přednost. Pokud se ráda cítíte sexy a chcete svou drahou polovičku překvapit, babydoll je pro vás ta pravá. Více na Luxusnipradlo.cz.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s