PĚSTUJTE SI SVOU OPÁLENOU POKOŽKU

Chystáte se letos na dovolenou k moři? Určitě s námi budete souhlasit, když vám řekneme, že se vám bude na sto procent hodit jakákoliv stylová plážová taška. A pokud se vám nechce zbytečně dávat peníze na novou plážovou tašku a i tak potřebujete pořídit nějaký ty opalovací produkty, abyste se nespálili, následujte další odstavec.

Opalovací produkty jsou pro letní dovolenou a opalování více než samozřejmé. Abyste získali stylovou plážovou tašku, tak musíte nakoupit nejméně dva produkty slunečné kosmetické značky Lancaster Sun.

Slunečná značka Lancaster Sun nabízí ty nejlepší produkty, které ochrání vaší pokožku. Které produkty pořídit, abyste získala krásnou stylovou plážovou tašku?

Z mé vlastní zkušenosti mohu doporučit suché oleje, které prodlužují opálení. Momentálně jeden vlastním a jsem s ním velmi spokojená, protože jsem se nedávno vrátila z Egypta a mé opálení je díky suchému oleji stále bronzové. Tento suchý olej značky Lancaster Sun dodává pokožce zdravý vzhled, dále zabraňuje loupání pokožky, vyživuje ji, udržuje povrch pokožky velmi hladký na dotek a také ji poskytuje dlouhotrvající efekt. Cena tohoto oleje je pět set dvacet pět korun českých – jedná se o sto padesát mililitrů a momentálně na něj probíhá akce.

Pokud nechcete používat opalovací mléko, zkuste gel. Tento bronzující gel na obličej je vhodný pro všechny typy pleti. Obsahuje ale nízký ochranný faktor – SPF šest až deset. Tudíž není přímo vhodný do exotičtějších oblastí. je dobré gel kombinovat i s jinými opalovacími produkty. Gel je dobré používat až po použití opalovacího mléka. Je také dobrý jako “chladič” při spálené pokožky. Cena je tři sta patnáct korun českých,

Tyto, ale i další produkty objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s