PEČUJTE O SVÉ NOHY PO HOLENÍ

Jak docílit dokonale hladké jemné pokožky? Následujte náš článek..

Je léto, Slunce nepřetržitě svítí a s ním jsou tady i starosti o pokožku. Nejenom, že byste se měla mazat, než vyjdete na sluneční žár ( pokud si pokožku a pleť nenamažete ochranným opalovacím krémem, hrozí, že vaše pokožka i pleť zestárnou až o deset let! ), ale také pečovat a dbát o krásu vašich nohou a chodidel. A pokud vás trápí ne vždy hladké nohy a nevíte, jak k nim docílit, máme pro vás pár tipů na produkty, které určitě oceníte.

Chystáte se na dovolenou například letadlem a nechce se vám s sebou tahat celý holící strojek? Máme pro vás tip – cestovní holící strojek Gillette Venus Snap. Vejde se do každé kabelky a nezklame. Jednoduchost aplikace a kosmetická kvalita si získaly vysoké ocenění několika uživatelek. Na cestovní holící strojek právě probíhá akce – pořídíte ho za sto osmdesát pět korun českých.

Abyste docílila co nejjemnější pokožky po holení, doporučujeme vyzkoušet tento dámský holící olej od značky Saloos. Proč ho používat? Nejenom, že pokožku maximálně hydratuje a zvláčňuje, ale také nevyvolává alergické reakce a zamezuje podráždění. Má velice příjemnou vůni, kterou si oblíbíte. Konzistence vůně obsahuje esenciální olej z bergamotu, růžové dřevo a levanduli. Cena o balení sto dvaceti pěti mililitrů je devadesát pět korun českých.

Je jen na vás, kterému produktu dáte přednost. Pamatujte si, že starání se o svou pokožku po holení je více než samozřejmé.

Tyto, ale i další produkty objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s