OPALOVACÍ PRODUKTY V AKCI

Máte rádi výprodeje? Pak tu pro vás mám skvělou zprávu! Kterou? Následujte článek…

Tentokrát se článek, který je zaměřený na “výprodeje”, bude týkat opalovacích krémů. Léto tu máme v plném proudu a není nic jednoduššího, než svou pokožku chránit před nebezpečným UV záření. Které krémy se v akci nachází?

Pokud jste radši pro spreje, které jsou díky své konzistence “neviditelní”, pak využijte slevu na tento chladivý neviditelný sprej na opalování Nivea Sun Protect & Refresh. Nejenom, že ochraňuje pokožku před nepříznivými paprsky od slunce, ale také osvěží a zchladí pokožku při opalování. Dále také má dlouhotrvající hydratační účinky a byla dermatologicky prokázána kožní snášenlivost. Sprej je vhodný pro všechny typy pokožky. Ochranný faktor je na stupni 20. Cena o balení dvou seti mililitrů pořídíte za cenu dvou seti čtyřicet pěti korun českých.

Jste radši pro něco, co vám během opalování vykouzlí bronz na obličeji? Pak vyzkoušejte tento bronzující gel na obličej značky Lancaster. Již v předminulém článku jste se o něm mohli dozvědět pár informací: ,, Pokud nechcete používat opalovací mléko, zkuste gel. Tento bronzující gel na obličej je vhodný pro všechny typy pleti. Obsahuje ale nízký ochranný faktor – SPF šest až deset. Tudíž není přímo vhodný do exotičtějších oblastí. je dobré gel kombinovat i s jinými opalovacími produkty. Gel je dobré používat až po použití opalovacího mléka. Je také dobrý jako “chladič” při spálené pokožky. Cena je tři sta patnáct korun českých.”

Co používat po opalování? Vyzkoušejte toto regenerační mléko značky Daylong. Nejenom, že mléko obsahuje bohaté hydratační účinky ( pokožka nebude vůbec vysušená, ale příjemně hydratovaná a vláčná na dotek ), ale také budete zahaleni do příjemné vůně. Cena o balení sta mililitrů pořídíte za cenu sto osmdesáti devíti korun českých.

Tyto, ale i další produkty pořídíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s