PROBUĎTE V SOBĚ PAŘÍŽANKU

Milujete francouzský šarm? Máme pro vás jedinečné tipy, jak v sobě objevit tu správnou Pařížanku. Inspirujte se námi vybranými produkty, které vás určitě osloví…

Francie. Země, kterou jste již nejméně jednou navštívila. A právě z této krásné země pochází i několik známých kosmetických značek, které ve vás probudí tu zmiňovanou Pařížanku. Mezi ty značky můžeme řadit například Lancome, L´Oréal Paris, Dior, Chanel, ale také například značku Bourjois, která se v dnešní době stává více a více oblíbenější. Následujte náš vybraný mix francouzských produktů, které si zamilujete…

Trápí vás řídké řasy? Stále jste neobjevila tu správnou řasenku? Vyzkoušejte tuto zajímavou řasenku pro objem a zahuštění značky Bourjois. Nejenom, že objem bude o několik násobků větší, ale řasy budou hlavně vyživené a obnovené. V řasence jsem obsažený zajímavé ingredience, jako například parafínový vosk, včelí vosk, palmový vosk, rýžový vosk, polymery a vitamin B5. Všechny tyto ingredience řasy zesilují, zvláčňují a podporují je v růstu. Zkrátka tato řasenka by neměla žádné Pařížance chybět. Cena je sto osmdesát pět korun českých.

Chce se vám do očních stínů investovat? Abyste docílila skvělého francouzského looku, je potřeba výrazných očních stínů značky Lancome, Lancome Ombre Absolue Palette. Tato paletka obsahuje čtyři zajímavé stíny, které ve výsledku vykouzlí zajímavý nádech. Cena paletky je devět set čtyřicet devět korun českých.

A aby byl celkový pařížský look hotový, nesmí chybět rtěnka. Ideálně sytě červená až rudá. Právě ta je symbolem a mezi zmíněný symbol řadíme nesmrtelnou klasiku – Chanel. Hydratační rtěnka Chanel Rouge Coco nabízí tři dechberoucí odstíny, které si zamilujete. Tím nejvíce “francouzským” můžeme považovat odstín 25 / Vendome. Cena této rtěnky je sedm set osmdesát devět korun českých.

Oslovily vás zmíněné produkty? Tyto, ale i další objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s