DAVID, CALVIN A HUGO ZA SKVĚLÉ CENY

Sháníte sůvj oblíbený parfém, ale nechce se vám za něj dávat plnou cenu? Máme pro vás skvělou zprávu! Největší internetová parfumerie právě spustila akci -50% na vybrané parfémy,  které si určitě zamilujete…

A které parfémy patří mezi vyvolené? Určitě vás potěší to, že většina se jich hodí do teplých letních měsíců. Mezi takové můžeme zmínit například značku David Beckham, Calvin Klein, Hugo Boss či Lacoste. Začněme nejprve s prvním parfémem…

David Beckham Signature For Her. Jste fanynkou proslulého fotbalisty Davida Beckhama? Nebo zkrátka obdivujete celou rodinu Beckham? Tak by vám neměl ve své sbírce chybět tento parfémový skvost. Jedná se o toaletní vodu po ženy, která je určená především pro osobité a sebevědomé ženy. Jaké ingredience v ní objevíte? Především anýz, granátové jablko, orchidej, pižmo, vanilku, jantar a pačuli. Cena této toaletní vody je dvě stě deadesát pět korun českých.

Millujete výrazné orientální vůně? jste sebejistá a energická? Vykoušejte orientální vůni, která vám dodá vašeň… Calvin Klein Euphoria. Tato vůně je vhodná jak pro denní použití, tak i pro slanostní příležitosti. Kombinace zelených tónů, tomelu, granátového jablka, lotosu, orchideje, pižma, smetanových tónů, fialky, jantaru a mahagonu vykouzlí výrazynou a sebejistou vůni. Cena této parfémované vody je šest set osmdesát pět korun českých.

Nevíte, co svému muži koupit k nějaké slavnostní události? Pamatujte si, že na parfémech to nikdy nezkazíte. Jestliže je váš muž sebejistý určitě ho okouzlí kombinace citronu, lišejníku, švestky, jablka, geraniumu, bergamotu, mahagonu, skořice, karafiátu, vetiveru, vanilky, santalového dřeva, cedra a olivovníku. Jméno této vůně je Hugo Boss No.6 Bottled. Momentálně je na něj skvělá akce, kdy sto mililitrů toaletní vody pořídíte za cenu šest set osmdesát korun českých.

Oslovily vás zmíněné parfémy? Pokud ne, další, které se nacházejí v akci, objevíte v sekci “parfémy“.

 

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s