JSTE V OČEKÁVÁNÍ? NEPODCEŇUJTE TĚHOTENSKOU MÓDU

Jste právě v očekávání svého potomka? Stále jste nenašla dobře padnoucí spodní prádlo? Máme pro vás skvělý tip, který určitě oceníte. Následujte nás…

Nejenom “obyčejné” ženy, ale i ty nastávající a novopečené maminky si zaslouží pohodlné a skvělé padnoucí těhotenské spodní prádlo, které se přizpůsobí měnícímu se tělu. A pokud i vy jste v očekávání, máme tu pro vás aktuální tipy, které vás určitě zajmou. Mezi ně můžeme zmínit například stylové podprsenky, kojící podprsenky či košilky, funkční kalhotky, tangy či pyžama. Všechen sortiment je značky Anita.

Sháníte dobře padnoucí kojící podprsenku? Představujeme vám Mamabel Comfort N-Triumph, která je především určená na kojená. Má hrubá posouvací ramínka a vepředu hrubé odepínání. Podprsenka není vyztužená a je bez kostic. Cena je sedm set devadesát devět korun českých.

Mezi další nezbytnost patří těhotenské kalhoty BabyPanty, které jsou vyrobeny z prodyšného mikrovlákna. Jejich součástí je i skrytý zapracovaný pás podle Anita podpůrného systému. Kalhotky snižují bolesti zad, pocit a napětí tlaku v břiše a v oblasti pánve. Cena těchto funkčních kalhotek je jeden tisíc pět set devadesát devět korun českých.

Je jen na vás, které těhotenské prádlo vás osloví. Nezapomeňte, že i vy, pokud jste v jiném stavu, si zasloužíte maximální pohodlní a spokojenost. Tyto, ale i další těhotenská prádla objevíte na stránkách jedné z největších internetových prodejen spodního prádla v České republice.

 

 

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s