LACOSTE, ARMANI ČI VERSACE?

V předchozím článku jsem vám představila tři parfémy, které aktuálně naleznete se super slevou a cenou! Byly vám představeny značky jako David Beckham se svou vůní For Her, dále Calvin Klein s vůní Euphoria a Hugo Boss s parfémem No.6 Bottled. Nadále budeme v představování exkluzivních a nejoblíbenějších parfémů v sekci pokračovat. Co takhle Versace, Armani či Lacoste?

Opět můžeme potvrdit, že parfémy, které budou zmíněné, jsou opět vhodné do letních dnů. Nejsou nijak těžké a jejich složení neobsahuje příliš orientu a těžkého koření. Spíše v nich můžeme objevit stopy po frézii, jasmínu, růži či santalovém dřevu. Následujte další odstavec, který vám odhalí již zmiňované tři značky…

Lacoste Pour Femme. Jste radši sportovní typ? Tudíž dáváte přednost spíše těm vůním, které nejsou květinové, ale spíš odlehčené a svěží? Tím je pro vás ta pravá Pour Femme, kterou si díky své podmanivé vůni s výtažkem ibišku získáte. Nejde ani o květiny, spíše o výraznost a ostrost. Zkrátka parfém symbolizuje jak lásku, tak lehkost a svobodu. Cena parfémované vody o devadesáti mililitrech pořídíte za cenu devět seti sedmnácti korun českých.

Potřebujete svůj den maximálně provonět? Doporučujeme parfém Bright Crystal proslulé italské značky Versace. Nechte se zahalit do hřejivých tónů yuzu, ledového akordu, granátového jablka, magnólie, lotosu, pivoňky, pižma, dřeva a ambry. Cena této parfémované vody o devadesáti mililitrech je osm set osmdesát pět korun českých.

 

Pamatujte si na reklamu, jak v ní vystupuje jeden z Victoria´s Secret andílků? Ano, myslíme topmodelku Adrianu Lima, která propůjčila svůj krásný obličej právě tomuto svěžímu parfémů, Armani Acqua de Gioia. Máte, citron amalfi, jasmín, růžový pepř, pivoňka, cedr, cukr a francouzský labdanum vás dostanou. Cena parfémované vody o sto mililitrech je jeden tisíc pět set devatenáct korun českých.

Je jen na vás, které parfémy vás okouzlí. Pamatujte, že další vybrané kousky objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s