STAREJTE SE O SVÉ ZUBY I.DÍL

Tento článek bude zaměřený především na chrup. Věděli jste, že se málo kdo stará o svůj chrup na sto procent? Ano, je samozřejmostí si čistit zuby ráno a hlavně večer, ale kdo z nás si čistí zuby i mezizubním kartáčkem, nití či používá ústní vodu? Jsou i tací, kteří si čistí zuby po každém jídle. Pokud mezi ně nepatříte, nic se samozřejmě neděje. V tomto článku jsem si pro vás přichystala nejlepší produkty pro zuby, které jsou v akci a určitě by vám neměly v kosmetické taštičce či v koupelně chybět.

Pokud si chystáte pořídit zubní kartáček na zuby, i já vřele doporučuji sadu zubních kartáčků o třech kusech značky CURAPROX, 5460 Ultra Soft. Tyto kartáčky velmi šetrně a efektivně čistí zuby od zubního plaku právě díky vláknům CUREN. Dále díky anatomickému tvaru skvěle padne do úst i do ruky. Velmi důležité je vědět, že správně by měl být kartáček úplně plochý a nijak zatočený. A právě značka CURAPROX tyto kartáčky vyrábí a patří mezi nejlepší z nejlepších.

Další vychytávka, která by vám neměla v kosmetické taštičce chybět, je tato bělící zubní pasta SWISSDENT CRYSTAL. Nejenom, že zpevňuje sklovinu, ale také ji zesvětlí. Tato pasta neobsahuje žádné škodlivé přidané látky, které by vám mohly zuby poničit. Ve složení se nachází biominerály, enzymy z papáje, přírodní antibakteriální složky a fluoridy. Všechny tyto ingredience pomáhají odstranit zubní pak, redukují tvorbu zubního plaku a také především chrání zuby před vznikem zubního kazu. Cena této bělící pasty je tři sta dvacet pět korun českých.

Už jste slyšeli o jednosvazkovém kartáčku na zuby? Ne? Právě tento kartáček značky TEPE COMPACT TUFT jemně čistí každý jednotlivý zub, odstraňuje nečistoty a plak, dostane se i do těžko přístupných míst a také je ideální pro čistění implantátů či rovnátek. Cena jednosvazkového kartáčku je čtyřicet devět korun českých. Opravdu by ho měl vlastnit každý. I já sama ho mám a mohu ho vřele doporučit.

Doufám, že jsem vám aspoň trošku napomohla představit zajímavé produkty, které by vám neměly chybět. Další článek bude opět zaměřený na péči o chrup. Tyto, ale i další zajímavé produkty objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

 

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s