KARDASHIAN BEAUTY POPRVÉ V ČESKÉ REPUBLICE!

Jste příznivkyní sester Kardashians? Ano? Máme pro vás skvělou zprávu! Nejenom tedy, že jsou v České republice k dostání parfémy proslulé Kim Kardashian, ale právě i jejich společná značka Kardashian Beauty je k dostání i v České republice na jedné z největších internetových parfumerií v České republice!

Když jsem se tenkrát dozvěděla, že sestry Kardashian připravují svojí kolekci kosmetiky, byla jsem dost zvědavá. Sice to trošku trvalo, než se to k nám dostavilo, ale přeci jenom to tady máme :) Jejich kosmetická kolekce obsahuje jak dekorativní kosmetiku, tak pleťovou či tělovou. V tomto článku vám představím ty produkty, které se staly nejoblíbenějšími a nejspíše i vy si je zamilujete.

Nejprodávanějším produktem se stala tato krásná paletka očních stínů KARDASHIAN BEAUTY KOURNTEY´S KARDAZZLE. Paletka obsahuje osm unikátní překrásných oční stínů, které ve výsledné kombinaci vypadají nádherně! V paletce jsou obsaženy i odstíny tvářenky. Osobně se mi paletka velice líbí. Nejenom proto, že se tedy jedná o značku sester Kardashians, ale také, že celková harmonie barev a designu je velice příjemná. Cena této krásné paletky je čtyři sta padesát devět korun českých.

Dalším velmi oblíbeným produktem je tento rozjasňovač KARDASHIAN BEAUTY INTIMATE SPOTLIGHT. Jedná se o konzistence pudru, který se snadno nanáší a pleť dokonale rozjasní. Je dobrá ho používat již na aplikovaný make-up. Cena rozjasňovače je tři sta třicet devět korun českých.

Potřebujete svým řasám dodat potřebnou sílu a výživu? Tak možná bude pro vás velmi vhodnou řasenku právě tato výživná řasenka KARDASHIAN BEAUTY WHIP LASH. Nejenom, že dokonale natočí řasy, ale dodá jim i objem a výživu. Řasenka není voděodolná a je k dostání jenom v černé barvě. Cena je tři sta osmdesát devět korun českých.

A co vy? Zaujala vás kosmetická značka Kim, Kourtney a Khloé? Pokud ano, tak na internetové parfumerii objevíte další desítky produktů, které si určitě oblíbíte. V následujícím článku vám budou opět vybrané produkty představeny.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s