HIT LETOŠNÍHO LÉTA? PLAVKY RELLECIGA K DOSTÁNÍ V ČR!

Milé dámy, pokud stále nevíte, kde pořídit úžasné plavky, tak si pozorně přečtěte tento článek. Možná budete taky “skákat radostí” tak, jako my…

Pokud jste i vy “záviděly” slečnám ty plavky, se kterými se na sociální síti Instagram roztrhl pytel, tak teď už závidět vůbec nemusíte. Značka Relleciga, která nabízí jedny z nejoblíbenějších a nejhezčích plavek, je konečně v České republice. Doteď bylo možné plavky objednávat přes internet v zahraničí, avšak odteď si za tučné poštovné platit nemusíte. Internetový e-shop Luxusnipradlo.cz představil pár unikátních kousků, které jsou k dostání právě na jejich stránkách. A které plavky si můžete zakoupit?

 

 

Pokud máte rády například zelenou a modrou, tak tato kombinace vás velmi zaujme. Tyto dvoudílné plavky Relleciga jsou k dostání až ve třech velikostech – S, M a L. Jsou vyrobeny z velmi jemné látky, kterou si oblíbíte.

Jste radši pro “klasickou” kombinaci Relleciga? Zkuste vsadit právě na červenou a žlutou. Sama uvidíte, že v nich naprosto zazáříte. Jsou k dostání hned v několika barevných kombinací – bílo-modrá, modro-žlutá, žluto-modrá a červeno-žlutá. Cena plavek je jeden tisíc sto čtyřicet devět korun českých.

Náš názor: Tyto plavky jsou úžasné. Líbí se nám jak střih, tak materiál. Určitě je doporučujeme hlavně těm, které dosud neobjevily ty správné plavky. Pro nás to je zkrátka láska na první pohled.

Pokud se vám nechce investovat peníze především do poštovného ze zahraničí, vsaďte na e-shopu Luxusnipradlo.cz, kde právě tyto plavky pořídíte za krásnou cenu.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s