CO SI NESMÍTE NECHAT UJÍT OD KARDASHIAN BEAUTY?

Pamatujete na článek, kde jsem vám představila nejpopulárnější produkty nejnovější značky Kardashian Beauty, kterou u náš zakoupíte? V článku jsem vám představila tři nejlepší produkty, které se za existenci této značky v České republice staly těmi nejoblíbenějšími. Tentokrát se podíváme na ty, které je následují.

Kosmetická značka Kardashian Beauty vznikla jako jedinečná značka populárních sester Kardashianových – Kim, Khloé a Kourtney. Samy sestry se snažily vyrobit ty produkty, které by přiblížily jejich dokonalé make-upy. Například sama Kim je vždy líčena drahými kosmetickými produkty a ne každá z nás na ně finančně má. Proto se rozhodly sestavit takovou značku, která by obsahovala jejich oblíbené a používané produkty za relativně dostupné ceny. V minulém článku vám byly představeny produkty jako paletka očních stínů, rozjasňovač a výživná řasenka. Teď se podíváme na další top tři produkty…

I Kardashian Beauty mají svojí kosmetickou sadu. Tato sada s číslem I. KARDASHIAN SHOPPING SHEBANG obsahuje paletu očních stínů Nude, dále aplikátor na oční stíny, černou tužku na oči a umělé řasy s lepidlem. Také jste vždy záviděla Kim její dokonalé líčení? Od teď už nebudete muset, protože si toto líčení můžete vykouzlit i sama na sobě. Cena paletky je čtyři sta padesát devět korun českých.

Dalším velmi oblíbeným produktem je tato sjednocující podkladová maska na tvář a krk. Možná se vám může jevit jako obyčejná maska, avšak její tajemství je právě obsažené 24karátové zlato.. díky tomu má maska antioxidační, regenerační a detoxikační vlastnosti včetně potlačení stárnutí pleti. Maska také rozjasňuje, sjednocuje, zmatňuje, zvláčňuje a hydratuje. Cena masky je pět set čtyřicet devět korun českých.

Závidíte nepřekonatelně dlouhé řasy? Nechce se vám investovat do permanentního prodloužení? Pak vyzkoušejte tyto nalepovací umělé řasy KARDASHIAN BEAUTY BARDOT LASHES. Dle hodnocení uživatelek jsou úžasné! Ceny jsou od dvou seti čtyřiceti čtyřech korun českých.

Tyto, ale i další produkty objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s