JEDNODÍLNÉ PLAVKY ZNAČKY RELLECIGA? ZA NÁS ROZHODNĚ ANO!

instagram.com/jankakiabova/

instagram.com/jankakiabova/

Předchozí článek byl soustředěn především na plavky unikátní značky Relleciga, které jsou poprvé k dostání na jednom největším českým e-shopu Luxusnipradlo.cz. Minulý článek byl hlavně o dvoudílných plavkách, ale my si myslíme, že i jednodílné plavky by si zasloužily pozornost!

Šéfredaktorka: Značku Relleciga jsem si oblíbila. Nejenom, že nabízí skvělé a hlavně stylové plavky, ale také jsou vyrobeny z úžasného materiálu. A když je tento článek o jednodílných plavkách, tak jsem si zrovna nedávno jedny jednodílné Relleciga plavky objednala. Konkrétně se jedná o černé, které mám na focení. Určitě se s vámi o fotky podělím – abyste věděli, jak plavky na postavě vypadají :) Vybrala jsem si velikost M, tak uvidím, zda mi padnou. :)

Kromě černých plavek Relleciga nabízí i barevné. A ty si možná zamilujete ještě o trošku více! Proč? Protože plavky mají nejenom exkluzivní střih s výkrojmy pro sexy tvarující postavu, ale také jsou plně obšité, mají multi třásňové vázání na bocích, jsou v neonových až korálových živých barvách s vysokým kontrastem, ale hlavně mají luxusní barevnost – dlouhotrvající barva, která nikdy nevybledne na slunci, ani v bazénu či slaném moři!

Takže, vyplatí se investovat do plavek Relleciga? Za nás ROZHODNĚ ANO! 

 

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s