DERMACOL: SPRCHOVÉ GELY A TĚLOVÁ MLÉKA

Miluji krémy… dosud jsem používala především ty, které jsou bez jakékoli parfemace. Docela u mě vedla Nivea, ale když jsem nedávno navštívila úžasný butik Dermacol, tak těm různým tělovým krémům jsem nemohla odolat!

Je to zvláštní, ale nikdy mě Dermacol tělové krémy nenadchly. Přišlo mi, že jsou pořád na ” jedno brdo” , ale stejně, změna jednou přijít musela. Naprosto mě všechny dostaly :) Celkově hodnotím kosmetickou značku Dermacol velice kladně, protože její krémy – především značka 3D Hyaluron – je něco skvělého pro mou pleť! A navíc můžeme být jako Češi hrdí, že máme tak skvělou kosmetickou značku :)

Tělových mlék je na internetové parfumerii k dispozici osm. Mezi ně patří antistresové, relaxační s výtažkem kokosu, osvěžující, klasické tělové, opojné a svěží. Osobně mě velice zaujalo mléko opojné. Jedná se o novinku, která je již k dispozici ke koupi. Tváří se jí stala Taťána Kuchařová. Mléko skvěle voní po irské kávě. Až máte pocit, že se vám nechce nic dělat a radši byste se zahalili do příjemného svetru. Tělová mléka Dermacol pořídíte za krásnou cenu – osmdesát čtyři korun českých. V kamenném obchodě byste zaplatili ještě o patnáct korun navíc. Tudíž si myslím, že nakupovat online a pak si produkt vyzvednout osobně, se prostě vyplatí :)

Skoro ty samé produkty jsou určeny i pro sprchování. Avšak v této řadě objevíme i další novinky – jako je například sprchový gel vzpružující, harmonizující, povzbuzující a povznášející :) A jestliže vás čeká mnoho aktivit v následujícím “školním roce”, je dobré při sprchování používat právě ten antistresový. Sama uvidíte, že výtažek oleje z hroznových jader má pokožku nejenom zvláční, ale i potlačí známky stárnutí. Všechny sprchový gely také dokonale čistí pokožku těla a především uklidňují mysl těla. Sprchové gely online pořídíte za čtyřicet šest korun českých. V kamenném obchodě kolem šedesáti korun.

One response to “DERMACOL: SPRCHOVÉ GELY A TĚLOVÁ MLÉKA

  1. Ten melounový bude na léto jak stvořený. Nyní mám však mlék tolik, že ani nemám ponětí kdy je všechny spotřebuji, jinak bych si jej hned koupila.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s