SEXY PRÁDLO V AKCI! -20 %


 

Milé dámy, sháníte prádlo, které vám zvýrazní vaše dokonalé přednosti? Mám pro vás tip, který vás určitě zaujme..

Spodní prádlo je nezbytností každé ženy. Sama mohu říct, že na něm trošku ulítávám, protože když jsem si spočítala, kolik mám podprsenek, trošku mě to šokovalo. Ale jak se říká, prádla není nikdy dost. Tentokrát jsem článek zaměřila právě na ty, které mají ženské křivky a chtějí je “prodat”. A abyste tomu docílily, je dobré se porozhlédnout buď po nějakých online buticích či akcích. A právě jednu takovou akci, online butiku Luxusnipradlo.cz, jsem objevila.

Například ZDE ( stačí kliknout na slovo ) objevíte všechny produkty svůdného prádla se slevou 20 %. Ve slevě se nachází značky jako Obsessive, Livco Corsetti či Anais. Vybírat můžete z pestré škály – korzety, noční svůdné košilky, spodní prádlo či punčochy.

A pokud si myslíte, že patříte k těm plnoštíhlejším, i pro vás mám skvělou zprávu! Značka Anais představila kolekci Gorgeous, která je určená přesně pro vás. V sortimentu máte například na výběr jak košilky, tak korzety. Ceny po slevě se pohybují kolem šesti set korun českých z osmi set korun českých.

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s