“CELOROČNÍ PARFÉMY” ZA NEJNIŽŠÍ CENY

Víte, že i některé parfémy můžete nosit po celý rok? Nehledě nato, zda je jaro léto podzim či zima. Zkrátka, některé parfémy jsou nositelné po celý rok. A právě na tyto parfémy je aktuálně výhodná sleva. Které parfémy se řadí mezi ty celoročně nositelné? Čtěte dál…

Ještě bych ráda dodala, že na tyto parfémy se vztahuje týdenní akce. To znamená – proč si zakoupit dárkové sady a parfémy v akci?

  1. Ke každému nákupu získáte úžasný dárek zcela zdarma. Jak? Stačí si ho vybrat ve složce “košík”.
  2. Doručení je více než expresní.
  3. Svůj parfém či dárkovou sadu si můžete vyzvednout i osobně na třech místech, kde samozřejmě neplatíte poštovné – Praha, Brno, Ostrava.
  4. Poslední tip: ceny parfémů v akci jsou vždy nejlevnější!

Co myslíte? Vánoce se blíží a sním i stres a nákupy. Není nic jednoduššího než pořídit nějaký ten dárek už pár měsíců před v té nejnižší ceně, nezapomeňte na to. :)

A které parfémy vám v prvním článku představíme?

Milujete neotřelý a zajímavý design? Ráda se obklopujete luxusem, ale na druhou stranu jste ráda za každou chvilku strávenou s čajem v teplých peřinách? Možná se vám nebude zdát, že právě tento parfém Guess Sedudctive je pro vás ten pravý, ale opak je pravdou. Zkrátka, vstupte do světa Guess a buďte nevinnou kráskou se smyslností. Sama uvidíte, že vám svět bude ležet u nohou. V parfému je mix černého rybízu, hrušky, bergamotu, jasmínu, orrisu, květu pomerančovníku, vanilky a kadidla. Cena po slevě je tři sta šedesát pět korun českých.

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit i Clavin Klein CK One, který jsem vám zde mnohokrát představovala. Jedná se o toaletní vodu, která je určena jak pro muže, tak ženy. Spojení kardamomu, melounu, ananasu, papáji, bergamotu, fialky, růže, muškátu, jasmínu a jantaru ve vás vyvolá pocit uklidnění a snění. Cena po slevě je šest set patnáct korun českých – jedná se o toaletní vodu dvou seti mililitrů.

A co vsadit na klasickou americkou moderní klasiku? Elizabeth Arden 5th Avenue vás nejenom nabije energií, ale také vám dodá touho po poznání nových zážitků včetně víru velkoměstě. Cena sto dvaceti pěti mililitrů je čtyři sta třicet korun českých.

A co vy? Zaujaly vás tyto parfémy? Pokud ano, ale radši byste uvítala jiné, tak doporučuji navštívit stránku jedné největší internetové parfumerie v České republice.

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s