NECHTE SE SVÉST VŮNĚMI ANGLIE… BURBERRY

Milujete Londýn? Anglii? Velkou Británii? To vás určitě potěší tato aktuální akce na úžasné parfémy značky Burberry. Proč? Protože akce se vztahuje jak na dámské, tak pánské.. tudíž určitě uznáte, že výběr je to opravdu veliký… a které parfémy my osobně doporučujeme?

Přeci jenom Vánoce a s nimi i další svátky se blíží. Nechceme strašit, sice jsou tu za čtvrt roku, ale dejte si ruku na srdce.. no neuteklo to od toho června? Maturanti, co maturovali letos v květnu 2015 mohou vyprávět.. většina jich je doma od půlky května a to máme skoro čtyři měsíce. Takže vidíte, jak to zkrátka rychle uteče. Teď zpátky k parfémům…

Burberry je ikonická značka. Prosadila se především v módě, se svým ikonickým camel coat, ale i například ikonickým vzorem, který vidíme na šátcích a šálách.

Máte tušení, který parfém se stal tím nejprodávanějším pro letošní rok a především pro dámy? Zkrátka ikonická Burberry Body, parfémovaná voda. Proč tolik žen po celé České republice uchvátila? Protože nepůsobí natolik sladce, i když v ní objevíme stopy hned po několika sladkých ingrediencí… broskev, frézie, pelyněk, kosatec, růže, pižmo, vanilka, santalové dřevo, ambra a kašmírové dřevo. Svou krásnou tvář ji propůjčil známý a bývalý andílek Victoria´s Secret, Rosie Huntington – Whiteley.

Náš tip: Nenechte si ujíst slevu na osmdesát pět mililitrů této parfémované vůně. Zakoupíte ji jenom za osm set sedmdesát korun českých.

Máte radši něco svěžejšího a lehčího? Doporučujeme vyzkoušet úžasnou toaletní vodu Burberry Brit Sheer. Aneb voda, která mísí hned několik elementů – květiny, ovoce, svěžest.. Zkuste si od těžkých pracovních dnů odpočinout a nechte se vnést do světa hravosti, nespoutanosti, energie.. Síla této vůně spočívá v její “chudé” bohatosti.. pivoňka, pižmo a mandarinka. Tři základní složky, díky kterým pocítíte velkou dávno energie a potěšení z každého dne.

Náš tip: Dopřejte si chvíli relaxu a pořiďte si tuto toaletní vodu při objemu sto mililitrů za pět set čtyřicet pět korun českých.

Tyto, ale i další vůně objevíte na stránkách jedné z největších internetových parfumerií v České republice.

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s