NEJSOU LEGÍNY JAKO LEGÍNY

Milé slečny, dámy. Tentokrát mám pro vás zajímavou zprávičku – značka Bas Bleu nabízí velmi kvalitní dámské legíny, které jsou cenově dostupné a vyrobené z příjemných materiálů. Aktuálně na online shopu Luxusnipradlo.cz je zveřejněna nejnovější kolekce, se kterou vás velmi ráda seznámím. Čtěte dál…

Na legíny existují různé názory. Někomu vyhovují, někomu ne. Často jsou i v rozporu s tím názorem, že nejsou vhodné ke krátkému tričku. Ano, i my si to myslíme a určitě bychom dali přednost nějaké tunice, když už. Každopádně legíny jsou také na cvičení, o tom žádná. Důležité především je, jaký je to střih a z jakého jsou materiálu. Protože ne ke každým legínům musíte mít nutně dlouhé tričko.

Nás osobně například zaujaly tyto, legíny Bas Bleu Ariana. Jedná se o legíny, které jsou hrubé, kryjící, mají ozdobnou sponu na boku a jsou ideální s kombinací tuniky nebo volným tričkem. Legíny můžete kombinovat i s různou obuví. K dostání jsou v černé barvě ve třech velikostech ( S, M a L. ) Cena legín je šest set padesát devět korun českých.

Jste radši pro ty legíny, které vypadají jako jeansy, jenom jsou elastičtější a pohodlnější? Doporučujeme se zaměřit na tyto stylové “jeansy” Avril Bas Bleu, které jsou s vyšším pasem a mají zapínání na knoflíčky. Jsou ručně šoupané a jsou vyrobené z elastického materiálu. K dostání jsou ve tmavěmodré barvě za cenu jeden tisíc sto třicet devět korun českých.

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s