TOP BIO KOSMETIKA – TĚLO

Ne každý je přímo pro BIO, ale pokud i vy patříte mezi ty nadšence, mám pro vás zajímavý článek, kde se dozvíte super tipy na BIO kosmetiku určenou pro výživu těla. Čtěte dál..

Mně BIO kosmetika nevadí. Celkově bych řekla, že pár těchto produktů vlastním. Pro následující články jsem se rozhodla každý nějak zaměřit. Takové čtyři články se budou rozhodně týkat typu bio. První článek bude zaměřen na tělovou výživu, a další na: parfémy, kosmetiku a pleť. Samozřejmě jsou i další témata, ale ty si necháme nejspíše na později.

A které produkty byste neměli vynechat, pokud jste BIO fanouškem?

MULTIFUNKČNÍ SUCHÝ OLEJ NUXE HUILE PRODIGIEUSE

Proč? Tento olej se stal neoblíbenějším produktem BIO ze všech tělových produktů.  Je určený pro všechny typy pokožky. Mezi jeho nejlepší vlastnosti patří následující: zjemnění, zvláčnění, obnovení komfortu pokožky, poskytnutí ochrany před vnějšími škodlivými radikály, vyživení a lesk. Je vhodný jak na pleť, tak pokožku a vlasy. Cena je tři sta sedmdesát šest korun českých.

VYŽIVUJÍCÍ SPRCHOVÝ GEL NATURALIUM BODY TO EAT COCONUT

Možná si říkáte, kde jste tento okouzlující sprchový gel mohla zaznamenat. My to víme! Právě na sociální síti Instagram se ztrhla lavina fotek právě těchto roztomilých sprchový gelů značky Naturalium. Tento kokosový je úžasný. Dle spokojené zákaznice můžeme potvrdit, že cena opravdu odpovídá množství za danou cenu. Je v ní obsažena krásná pravá kokosová vůně, která nepůsobí vůbec chemicky. Cena je krásných sto devět korun českých.

RICINOVÝ OLEJ SALOOS VEGETABLE OIL

Nebyl by to BIO článek, aby v něm nebyla zmíněna značka Saloos, kterou určitě dobře znáte. Tento ricinový olej nejenom pokožku regeneruje, ale také urychluje hojení jizev, hydratuje a také pomáhá odstranit například bradavice. Je určený především pro suchou pokožku. Cena je sedmdesát šest korun českých.

Jestliže jste zde neobjevila ten pravý bio produkt, doporučuji navštívit stránku, kde přírodní kosmetiku pořídíte za nízké ceny.

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s