TOP BIO KOSMETIKA – PLEŤ

Jak už jsem v předchozím článku avizovala, následující dva články včetně tohoto budou zaměřené na BIO kosmetiku včetně produktů. A právě i ten dnešní článek nebude výjimkou. Akorát místo tělové kosmetiky si posvítíme na tu pleťovou. Čtěte dál..

Mně osobně BIO kosmetika nevadí – jak už jste se mohli dozvědět. Používala jsem například velmi účinný hydratační krém české značky Ryor, o které jsem se také rozepsala; zde je menší úryvek:

,, Konzistence textury je jemná a snadno roztíratelná. V krému jsou obsaženy extrakty z grepových jader a vitamínu E. I já jsem trošku náchylnější k ekzému, takže nemohu používat zejména ty krémy s obsahem parfemace a syntetických látek, což Ryor neprodukuje.”

Fotka od A. Krubner

Fotka od A. Krubner

Tento produkt bych zařadila mezi velmi zdařilé BIO, protože celkově značka Ryor patří mezi profesionály. Co mě ale velmi zaujalo, je tato pleťová maska přírodní značky Saloos. Už podle hodnocení jsem zjistila, že na ní opravdu něco bude. Nejenom, že má léčivé účinky a působí protizánětlivě,ale také posiluje obranyschopnost pleti včetně stimulace vlastní regenerační schopnosti. Velké plus ji dává i cena, která je bezvadná – devadesát devět korun českých.

Teď mám pro vás ten tip, díky kterému budete vlastnit něco od proslulé značky Nuxe. Určitě to i vy znáte. Duchem jste si oblíbila nějakou cenově dražší značku, ale i tak se vám do ní nechce moc investovat a spíše si počkáte, až ten pravý okamžik přijde. K tomu objevíte například i zcela obyčejný balzám na rty, ale právě od této značky! Určitě si řeknete, že když je to právě Nuxe, tak proč nevyhodit sto čtyřicet sedm korun jenom proto, že budete konečně od Nuxe vlastnit? Jako pro některé se může zdát zcela zbytečný, ale opravdu má na rty zajímavé účinky. Například chrání tenkou kůžičku rtů před poškozením či přináší okamžitý komfort včetně hebkosti.

A co vy? Jak jste na tom s výběrem přírodní kosmetiky? Tyto, ale i další přírodní produkty, objevíte na stránce, kde kosmetiku pořídíte ze nízké ceny.

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s