TOP BIO PRODUKTY – VLASY

Milé slečny, dámy. Jak jsem již v předchozích svých článcích avizovala, že následující články se budou týkat především BIO kosmetiky, tak i tento článek bude na BIO zaměřen. V předchozích článcích jsem zmínila BIO produkty pro pleť a tělo. Tentokrát jsem se zaměřila na vlasy.

O vlasy byste se měla starat celoročně a dbát především na jejich sílu a lesk. Ne každý je přímo pro používání různých chemikálií, které jsou obsaženy v různých šamponech a kondicionérech. Myslím, že není marné jednou za čas na přírodní vlasovou kosmetiku dát a vyzkoušet nějaké produkty. Já jsem si pro vás připravila výběr toho, co se stalo tím nejoblíbenějším a že i za málo peněz se hraje hodně muziky. Čtěte dál..

Jedním z prvních přírodních produktů je tento šampon a kondicionér přírodní značky Naturalium. Tuto značku jsem vám kdysi představila, proto vám představím jen samotný produkt. Tento šampon obsahuje velmi příjemnou broskvovou vůni, která nepůsobí vůbec chemicky! Mnoho zákaznic si tyto produkty značky Naturalium velmi pochvaluje. Cena je devadesát devět korun českých.

Dalším, velice oblíbeným produktem, je tento suchý olejový sprej proti krepatění. Nejenom, že vlasům dodává potřebné živiny a antioxidanty, ale také je chrání před teplem a vlhkostí, posiluje strukturu, navrací ji zdraví a hebkost a také zvýrazňuje barevný odstín vlasů. V oleji naleznete extrakt z organického bambusu, Kendi olej a technologii Color Hold Technology. Cena spreje čtyři sta osmnáct korun českých.

Padají vám vlasy? Doporučuji vyzkoušet šampon proti padání vlasů značky Klorane Quinine. Tento šampon obsahuje chinin, který působí proti vypadávání vlasů, dále vitamín B, který je intenzivní výživou a posiluje vlasové vlákno. Cena šamponu je od sto devadesáti osmi korun českých.

Tyto, ale i další produkty objevíte na stránkách jedné z největší internetové parfumerii v České republice.

 

 

 

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s