ŽUPANY

Milé slečny, dámy. Opět mám pro vás zajímavý článek, díky kterému se dozvíte zajímavé tipy na překrásné župánky. A které župany vám budou představeny a celkově online obchod Luxusnipradlo.cz nabízí? Čtěte dál…

Obecně župany jsou nezbytností každého šatníku. Na zimu volíme na zahřátí froté župany, na léto spíše saténové. Výběr na Luxusnipradlo.cz je velice pestrý – nabízí i velice luxusní župany nejen pro ženy, nýbrž pro muže. Můžete si vybírat z různých typů materiálu, jako je například satén či bavlna, ale i froté. Dle doporučení je vhodné koupit župan značky Vestis nebo Bugatti.

Jste spíše na extravaganci? Doporučuji se porozhlédnout po dámském županu Charlotte značky Vestis. Proč? Protože právě tento župan je určen pro ty, které milují noblesní styl. Župan je velice lehoučký. Je ozdoben boa a hebké kožešiny. Je k dostání ve dvou barvách – nebesky modrá a sladce růžová. Nezapomeňte, že díky tomuto županu budete mít krásně zvýrazněnou svou siluetu díky nadýchanému límci a manžetu.

Dále bych vám ráda představila tento dvoudílný noční set – košilka a župan. Košilka má výstřih do V s možností odepnutí knoflíku; na prsu je logo Vamp. Set působí velice příjemně a je k dostání ve třech krásných barvách – krémová. růžová a modrá. Cena setu je jeden tisíc pět set čtyřicet devět korun českých.

 

 

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s