VLASOVÉ TIPY – ČÁST I.

Milé slečny, víte, že podzim je tu také od toho, aby Vaše vlasy jenom zářily? Více v článku :)

Máme tu podzim a s ním i vše kolem. Avšak naše vlasy celoročně trpí, je jedno, zda je jaro či podzim. Proto je dobré vlasy celoročně vyživovat a dávat jim tu správnou péči. Proto jsem se rozhodla v následujících článcích rozebrat téma VLASY a co přesně používat. Tento článek bude spíše obecnější, možná to rozdělím na dva, aby to nebylo úplně tak nahuštěné do jednoho.

záhlaví

Velmi oblíbeným produktem je tato regenerační kúra Uniq One Care. V čem spočívá její síla? Nejenom, že regeneruje a obnovuje vlasové vlákno, ale také vlasům poskytuje termo ochranu před použitím například žehličky či kulmy. Dále také zvyšuje lesk a životnost barvy a zaceluje konečky. Líbí se mi, že je kúra vhodná pro všechny typy vlasů, ať už je máte suché či nepoddajné. Dle hodnocení žen, které si tento produkt již zakoupily, je produkt velice oblíbeným a často doporučovaným. Možná je to i díky skvělé ceně, která je dvě stě třicet devět korun českých.

Stále jste neobjevila ten sprej, který by vám vykouzlil objem a zároveň tvar? Mám pro vás jeden tip – TIGI Bed Head Superstar. Obsahuje UV filtr, díky kterému nebudou vaše vlasy zničené od paprsků sluníčka – avšak máme podzim a nevíme, zda nějaké teplé slunečné dny ještě nastanou ( kromě včerejška :D ). Sprej také působí hned od kořínků a dodává jim maximální objem, energii i tvar. Pokud máte obavy, že budou vlasy po aplikaci slepené, mýlíte se. Cena je dvě stě deset korun českých.

Připadají vám vaše vlasy suché bez známek života? Nebo máte ten pocit, že vlasy ztrácejí správný odlesk a barvu? Mám pro vás řešení. Opět se tento produkt pohybuje ve velmi příjemném cenovém rozpětí, tudíž sama uvidíte, že si ho oblíbíte. Jedná se o pečující olej pro ochranu barvy, Matrix Oil Wonders. I mě samotnou zaujalo, že je v něm obsažen egyptský ibišek, který zamezuje vymývání a blednutí barevných vlasů, navíc také hydratuje a vyživuje vlasové vlákno. Kromě toho také účinně pečuje o barevné vlasy, dodává jim hloubkovou hydrataci, zanechává je jemné a zářivé a navíc je chrání před vnějšími škodlivými radikály. Cena je sto šedesát devět korun českých.

Pro následující články jsem se rozhodla opět vybrat téma VLASY. Budu se ale snažit vám přiblížit nejenom ty oblíbené produkty, ale také se zaměřím na jednotlivé “kategorie”. Co používat, pokud je máte bez objemu, slabé, suché a podobně. Více o produktech se dozvíte i na stránce, kde nejen vlasovou kosmetiku pořídíte za velmi nízké ceny.

 

 

Advertisements

KOMENTÁŘ

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s